Přejít na výpis diskuzí

Lourdes León

OSOBNOST 8.2.2008 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslím, že je nádherná!

    Já myslím, že je hrozně hezká! Co se týče toho obočí, nikdo přece není dokonalý *4* . A úplně úžasně se obléká, to se musí nechat.
    • Re: Já myslím, že je nádherná!

      nechápu,tu vaši posedlost vytrhávánim všeho možného,já si taky nic nevytrhávám a žiju a škaredší si kvůli tomu nepřipadám
    • christian987

      Re: Já myslím, že je nádherná!

      Když tam dali njahorsi fotku.Inak je moc hezka ana Madonnu sa velmi podoba
  • kiksonka

    ....

    lourdes je uplne podobna madonně to se musi uznat,ale s tim obocim by mela neco delat,byla by s ni kocka;)ale stejně si myslím že hezčí je dítě Paris od Michaela Jacksona:)
    • wendy92

      Re: ....

      Já bych řekla že nejhezčí dítě je Lily-Rose od Johnnyho Deppa.. *3*
  • candy.madonna.hard

    wow!

    je z ní pěkná velká holka....Madonnu už přerostla !!
    • Re: wow!

      fuj to obočíí
      • Re: Re: wow!

        přesně
      • wendy92

        Re: Re: wow!

        njn.. po Madonně *1*
        • Re: Re: Re: wow!

          hlavně na tý fotce s tim závojem jí je totálně podobná
  • moc hezká

    Moc hezká holka,typově trochu tmavší než Madonna,ale přesto je jí děsně podobná,až jí bude přes dvacet tak budou všichni koukat,obočí má po mámě,ale kdo ho má dokonalé,to se snadno napraví,kdo z hvězd si nenechává upravovat obočí(a nejen to) navíc je to přirozeně výrazný typ,tak ani nebude potřebovat tuny make-upu *5* v oblékání gratuluju ke vkusu,opravdu jí to sekne,ať jí to vydrží *3*
    • Re: moc hezká

      obočí už si vytrhala a ty vousy snad taky ! *15* A už chodí zmalovaná !
  • beast

    ...

    na profilovy fotce vypada jako by byla sjeta *5*
  • madonna.kulina

    Ja bych teda menila!!!! ;)

    Blázni!!! Vy byste fag nechtely bydlet a Madonnou? Lola dostává kapesny 400 000 Kc mesicne! A nemyslim si ze ty zakazy sou pravda. Aspon ne vsechno...dit ma osobni stylistku!!! Ja bych teda menila...xD *1*
    • Re: Ja bych teda menila!!!! ;)

      To bych teda nechtěla být Madonny dcera, vždyť to je nejhúř oblíkaná známá osobnost v Americe, a těch 400 000 Kč, co stim dělá, ty vole, mě bohatě stačí 300 Kč
      • maddy

        Re: Re: Ja bych teda menila!!!! ;)

        Já bych rozhodně měnila...a neřikej že bys aspoň trochu nechtěla tolik peněz...těch totiž neni nikdy dost.
        • Re: Re: Re: Ja bych teda menila!!!! ;)

          Tak jako na mym kontě par milionů mám, navic máma jí zakazuje o sebe pečovat aby jí nepřebírala chlapy
          • maddy

            Re: Re: Re: Re: Ja bych teda menila!!!! ;)

            Neřikej, že tomu všemu věříš....
  • Ošklivej a rozmazlenej fracek
  • Je pěkná, má ůžasnej vkus,ale to obočí a ty vousy to je teda něco *4* *7*
  • Na to že má narozeniny 14. října a povoláním dcera Madonny docela hustý! Snad Lola neumí číst česky, jinak by se zhrozila!!
  • wendy92

    Rocco

    Na osobnostech má profil už i rocco:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit