Přejít na výpis diskuzí

Lubomír Zaorálek

OSOBNOST 22.10.2010 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zaorálkova bajka o fíkusu, na letošním sjezdu nádražáků, to byl jeho obsolutně nejlepší výkon za těch asi 25, nebo klik let, co se pohybuje v politice. Tak zaníceného pro věc, jsem ho ještě nikdy neviděl.
  Já osobně bych zrušil senát kompletně a poslanců by v pohodě stačilo maximálně 10 za každý kraj. Hlavní podmínkou by bylo, že to musí být pouze nezlobbovaní odborníci, a to především s ekonomickým vzděláním. K čemu jsou tam filozofové, lékaři, učitelé, chemici, herci, faráři atd., přičemž stejné profese jinde chybí, vždyť je to směšné, co se v tom našem slavném parlamentu všechno odehrává. Ministr Babiš má naprostou pravdu, je to žvanírna. Současná každodenní práce všech poslanců spočívá v tom, jak uštvat úspěšného ministra financí. Je to smutné!
 • Pane Zaorálku jste úplný blbec spolu s Dienstbirem ty vaše moudra se nedají poslouchat.Mysleli jsme že to s naší zahr.politikou bude lepší než za toho starého spícího medvěda.Ale ouha,nic moc.Nedivím se že vás prezident Zeman nemá rád.Spolu s Dienst.bych vás oba vykopal s vlády.Dva neužiteční blbci.Už nikdy nebudeme volit ČSSD.....Pro takovéblby tady není místa.
 • Pane Zaorálku, když tak hezky za nás v tom Bruselu kývete a odkývali jste dovoz kuřat a vepřového masa bez cla do naší zchudlé republiky z UKRAJINY ,žádám Vás , aby produkty byly označeny zemí původu / vlaječka / certifikátem nezávadnosti na kovy a chemické látky,místem původu zpracování.Doufám,že toto prosadíte jako první v EU a také budete první který si koupí toto kuřátko nebo kousek selátka.Zemědělci a výrobci z naší zkorumpované země Vám jistě velice,ale opravu velice poděkují.Že je téměř 700 000 lidí bez práce,to Vás prachmálo zajímá. Dotlačíte je k samému dnu!Vy si snad myslíte, že němci dudou jíst ukrajinská kuřata a vepřové? Jaký asi bude rozdělovník? A ještě se budete starat o volyňské čechy? Proč vlastně chtějí opustit rodnou zem?Vždyď se tam narodili. Pokud si vše zaplatí, tak mi to nevadí!Ale na tomto projektu se nechci z mých daní podílet!Jedině že by je přesídlila EU ze svých peněz.Máte Vy , členové ČSSD vůbec rádi svou vlast a tudíž nás obyvatele naší zchudlé země? Nebo si pořád něco namlouváte? Byla jsem Váš volič,ale kauzou Ukrajina ztrácíte můj hlas
 • To, co se teď děje na ukrajinském majdanu Nezávislosti, je podle
  zákonů USA „vnitřní terorismus“ a „federální zločin spojený s
  terorismem“. Originál dokumentu „Patriot Act“ z roku 2001 je na
  politechbot.com. Stojí v něm, že akce „zaměřené na nátlak na
  vládu pomocí zastrašování nebo násilí“, jsou přísně trestány.
  Konkrétně: za verbální tlak na vládu pomocí zastrašování s hrozbou
  násilných činů je 10 let vězení.
  • To je pravda. Podle zákonů USA je trestná každá revoluce. Mimochodem: Jestliže vnikne na území neoznačená armáda " třeba na Krym " může a má být považována za teroristy a takto sní má být naloženo. Divím se, že na tento fakt nereagovala ukrajinská generalita. Každá řádná armáda má být označena tak, aby bylo každému jasné, pro kterou vládu pracuje. A ještě něco. Počkáme si na to, až vypukne revoluce v USA. Pak uvidíme.
  • Dobrý den. Obávám se , že za eura a dolary Zaorálek odchrochtá všechno co je třeba, aby o korýtko nepřišel. Aspoň za uplynulé roky v politice to tak bylo. S pozdravem Olliver.
 • Pane Zaorálku, je mi z Vás zle. To opravdu neumíte nic jiného, než poslušně opakovat, co Vám nařizuje Brusel a Washington? Jste už opravdu trapný. Ke Krymu - občané se tam vyjádřili pro Rusko tak jednoznačně, že jsem to ani já nečekal. Je jasné, že pro připojení k Rusku museli hlasovat i četní Ukrajinci a Tataři. A za tento výsledek má být Rusko, respektive jeho vybraní představitelé, trestáno? Vždyť je to absurdní.
 • Ministr zahraničí USA prohlásil:
  Hagel v rozhovoru potvrdil, že jedním z protiopatření po ruské invazi na Krym je vyslání vojenských lodí do Černého moře. ”Nejde o ofenzivní kroky, protože NATO je ze zásady obrannou organizací,” zdůraznil americký ministr. Cílem je zajistit bezpečnost všech 28 členských států Aliance, dodal. Ovládnutí Krymu zhoršuje bezpečnost Turecka i Rumunska.

  Sdělte mi, prosím, pane ministře, kdy a který členský stát obranné organizace NATO napadl Irák, Afghánistán, Libye, Srbsko, další státy si doplňte sám. Děkuji
 • Dobry den pane Zaoralek , pred volbami jsem chtel volit CSSD , a vy jste se mi jevil jako jeden z nejschopnejsich politiku vubec,ale co jste predvedl za nazor o Ukrajine v nedavne dobe ,tak jsem usoudil , ze mate jiste zabrany se nevazane vyjadrit kvuli obrazu pred prozapadnim nazorem.Z toho me bylo nanic a jen jsem si ted potvrdil ,ze CSSD nikdy volit nebudu.S pozdravem R.Racz z Tocnika rrt33@seznam.cz
 • Teda pane Zaorálku styďte se!! Když jsme byli malí a zalhali jsme, tak nás tatík přehnul přes koleno a páskem z nás lež vymlátil!!! A to by jste potřeboval vy,aby jste věděl: že se nelže,že se nikomu neleze do zadku,že máte mít svou a národní hrdost a hlavně svůj úsudek, který nesmí škodit národu!! Vy jste snad rád, že na Ukrajině zuří občanská válka, zapomněl jste, kdo vše rozputal. EU a USA ! Vy jste vlastně nacionalista a bůh ví, co se v té vaší makovici honí! Že by jste měl opravdu rád hnědou barvu? Stydím se za vás a už nikdy nebudu volit ČSSD ! Vaše preference zprudka padají díky vašemu lhaní o Ukrajině. Jen tak dále! AV.
 • soudruhu zaoralku jste fasista?a jeste zlodej.az nam putin utahne kohoutky zase to odnesem my.povesit vas vsechny zradci
 • Pane Zaorálku,
  jste stejný jako všichni v poslanecké sněmovně,co se do ní dostali,blaženě chrochtáte za velké peníze u svých koryt.V politice jste už 20 let,ale o nic se nestaráte,ani o mladé lidi,ani o staré lidi, ani o rodiny s dětmi a důchodce.Jste jedním z těch,kteří dovolili Bakalovi okrást lidi v Ostravě o byty.Přitom jste rodák z Ostravy.
  Takže by jste měl vědět,že byty OKD postavil v 50.letech stát a dal dispoziční(jenom)právo dolům.Horníci si sice zažádali na dole o byt,ale dekret dostávali na Národním výboře.Tento dekret jim žádný důl nevystavoval.Proto tyto byty v žádném případě nemohly být majetkem dolů.
  Proto kupní smlouva s Bakalou nemůže být a není platná a ti z vás,kteří ji s ním podepsali a dovolili,že nájemníky bytů OKD sprostě okradli,tak ať ji teď anulují a byty se vrátí zpátky státu.
  Doufám,že všichni,kteří toto dopustili, skončí v kriminále.
  Vás nevyjímaje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit