Přejít na výpis diskuzí

Lubomír Zaorálek

OSOBNOST 22.10.2010 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zaorálek je vychcanej lhář. Věděl,že nemá mluvit před volbami o tom,že chce zavést Euro,ale stejně to jemu a ani jeho postižené straně nepomohlo.
 • Celá ČSSD by měla zmizet ze zemského povrchu! Je to špinavá,vraždící,zkorumpovaná,zákeřná,zaprodaná strana! *16*
 • Pane Zaorálku, už dávno jste měl rezignovat a odejít, neboť Vy, Sobotka a Chovanec jste hlavními viníky toho, že jste propadli u svých voličů. Vaši neschopnost teď svádíte na Babiše a tím se jen zesměšňujete ještě víc.....neděkujeme, odejděte!!!!! Ivana K.
 • Pane Zaorálku nesvádějte prohru ve volbách na pana Babiše. Vy jste volby prohráli již před čtyřmi roky, když jste utvořili vládu s Lidovci. Bylo jasné, že tím nemůžete splnit slib, zrušení restitucí. Lidé si pamatují a spočítali vám to v těchto volbách.Velký podíl na vašem neúspěchu měl Sobotka, neschopný premiér.Protože jsem pracoval ve školství, sledoval jsem vaši politiku v tomto rezortu.Zde jste přišli o mnoho voličů z několika důvodů. Odvolání pana ministra Chládka, který chtěl, aby se na ministerstvu pracovalo a ne flákalo a toto bylo nazváno šikanou. Druhou největší chybou byla inkluze. Každý pedagog vám řekne,že mentálně postiženým dětem více škodí, než prospívá.

  To je stanovisko vaše bývalého voliče.
 • Pane Zaorálku, jsem Váš stálý volič, ale už to bylo asi naposled... Po prohraných eurovolbách a hlavně pak krajských, jste vůbec nic neudělali, naopak, jste se ještě víc zahleděli do sebe a všechny jiné názory jste ihned zlikvidovali. A toto je výsledek !!! Nesvádějte to na Babiše, koukněte se do zrcadla a zameťte si před vlastním prahem. To, že jste se spřáhli s Kalouskem a jen jste kolem sebe kopali, tak jste dopadli stejně jako on. Pokud si tohle neuvědomíte a budete pokračovat ve stejném duchu, tak už Vás víc nevolím !!!
 • Pán Babiš za to nemůže ,že jste tak propadli ve volbách ,on Vám nedělal kampaň asi jste všichni moc pomlouvali a tak to máte.
 • Jak se říká u nás,takzvaně jste osrali chebz.
 • Zaorálku, měl by ses velmi hluboko zaorat do země a už nikdy nelézt do politiky. Po volbách vidíš, že Tě lidé nechtějí. Pochopíš to a odejdeš?
 • Jak nesnášim televizi a hlavně žumpu jménem Barandov, tak jsem včera koukal na politickou debatu a velice mě Vyorálek pobavil. Pořád dokola Okamurovi říkal že vytuneloval Úsvit o 11 milionů, přičemž policie nic nezjistila, ale sám blekotal a nedokázal kloudně odpovědět na vytunelování OKD nejblbější stranou hned po černoprdelnících! Takto jsem se již dlouho nepobavil, kdyby nebylo hloupých politiků, neměl bych o zábavu postaráno, takže Luboši, doufám že zůstaneš hloupým Honzou jěště nějaký ten pátek a budeš mě bavit i nadále! *1* *1*
 • Viděl jsem během svého života hodně debilů, ovšem Luboš je snad dokonce ten největší! Lepšího patolízalského a poklonkujícího blba nemohla tato republika vyslat za své hranice!
 • Volného vyzval na souboj.Řekl bych Zaorálkovi chceš facku nebo komplet bitku?Určitě ještě pořádnou nedostal,takovou že by se poblil.
 • Až na to, že Zaorálek je jeden z nejhloupějších politiků!
 • O těch neschopnej darebácích bychom si s politiky mohli vyprávět,že? Určitě jsou schopní dobře platit sami sebe. O lidech, kteří opravdu pracují např. v sociálních službách, kde o mzdách politici rozhodují, se to říci nedá. Jsou proto též nechopní darebáci? Né, jsou darebáci, ale schopní jsou takřka všeho. *9*
 • Pane Zaorálku, při krizi ohledně Krymu jste prohlásil, že o Kosovu si můžeme popovídat. Je to dost dlouho, ale žádné popovídání se nekonalo. Je smutné, že při Kosovu jste tak aktivní nebyl.
  ZS
 • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/V-Sobotkovi-neni-nic-lidskeho-vreleho-o-charismatu-ani-nemluvim-CSSD-je-pro-me-uz-tezko-volitelna-uderil-cesky-reziser-493372

  Tento příspěvek plně vystihuje moje stanovisko, bývalé ( ! ) voličky ČSSD.
 • Přísloví 22:8 Kdo rozsévá bezpráví, sklidí ničemnost, hůl jeho prchlivosti vezme za své.
 • už nikdy. Představa, že tohoto prý "politika" bych měl i nadále vídat při jeho fanatických projevech mne dost děsí.
 • SOCANY už nikdy nebudu VOLIT!!!!!! *1* *1*
 • Zaorálkova bajka o fíkusu, na letošním sjezdu nádražáků, to byl jeho obsolutně nejlepší výkon za těch asi 25, nebo klik let, co se pohybuje v politice. Tak zaníceného pro věc, jsem ho ještě nikdy neviděl.
  Já osobně bych zrušil senát kompletně a poslanců by v pohodě stačilo maximálně 10 za každý kraj. Hlavní podmínkou by bylo, že to musí být pouze nezlobbovaní odborníci, a to především s ekonomickým vzděláním. K čemu jsou tam filozofové, lékaři, učitelé, chemici, herci, faráři atd., přičemž stejné profese jinde chybí, vždyť je to směšné, co se v tom našem slavném parlamentu všechno odehrává. Ministr Babiš má naprostou pravdu, je to žvanírna. Současná každodenní práce všech poslanců spočívá v tom, jak uštvat úspěšného ministra financí. Je to smutné!
 • Vážený p. Dr,
  jste vzdělaný, zkušený politik, proto mi vrtá hlavou, jak jste mohl připustit spojit s někým tak proradným, jakým je partaj KDU-ČSL. Vždyť je to smečka lidí stylu "kam vítr, tam plášť" a spojí se třeba s čertem, jen aby byli u koryta. Oni si to pak s tím nahoře nějak vysvětlí. Zářným příkladem je nestoudný p. Herman, který si honí politické body a na "něčí" popud se snaží o odstranění prezidenta a nestydí se na to zenužít i svého strýce - jestli je to vůbec jeho strýc. Netuším, jak mu mohl vysvětlit, že se jel klanět sudeťákům, jejichž předci nechali strýce mučit v lágru. Nerozumím...
  S takovými lidmi nemáte přece potřebu se bavit, natož sedět ve Vládě. Není to poprvé co se tak zachovali. I malé dítě si nesáhne na horká kamna 2x, ale politici jsou asi nepoučitelní. Teď bohužel sklízíte plody své nerozvážnosti, s kým jste chtěli vládnout občanům naší země a to Vám plusové body v příštím roce nepřinese, tak udělejte radikální řez !!než to udělají rozlobení občané sami...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit