Přejít na výpis diskuzí

Lubomír Zaorálek

OSOBNOST 22.10.2010 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Zaorálku,
    dnes už jako bývalý volič ČSSD se vás ptám,proč jste zděšen z utrpení civilního obyvatelstva v Gaze,nikoliv však z utrpení,bombardování,vraždění civilního obyvatelstva v Luhansku,Doněcku?Jste hlásná trouba Bruselu,Američanů,zapomínáte na to,že vás volí levicoví voliči !!!! Patříte spolu se zrádcem CHovancem,hloupou Gajdůškovou,Bohoušem,slabým Bohoušem k hrobařům ČSSD !Jste tak otrlí,že budete na tiskovce po podzimním debaklu s úsměvy na rtech vydávat ztrátu řádově procent opět za vítězství?
  • Teda pane Zaorálku styďte se!! Když jsme byli malí a zalhali jsme, tak nás tatík přehnul přes koleno a páskem z nás lež vymlátil!!! A to by jste potřeboval vy,aby jste věděl: že se nelže,že se nikomu neleze do zadku,že máte mít svou a národní hrdost a hlavně svůj úsudek, který nesmí škodit národu!! Vy jste snad rád, že na Ukrajině zuří občanská válka, zapomněl jste, kdo vše rozputal. EU a USA ! Vy jste vlastně nacionalista a bůh ví, co se v té vaší makovici honí! Že by jste měl opravdu rád hnědou barvu? Stydím se za vás a už nikdy nebudu volit ČSSD ! Vaše preference zprudka padají díky vašemu lhaní o Ukrajině. Jen tak dále! AV.
  • Hajzle jedině Národně socialní demokracije neb vy jste pakáž s nehoráznými platy co ze žutáky šikmony ničí stát Masaryka.

    Brachtl Socialně Národní politika Moravský Nacionalista
  • Ministr zahraničí USA prohlásil:
    Hagel v rozhovoru potvrdil, že jedním z protiopatření po ruské invazi na Krym je vyslání vojenských lodí do Černého moře. ”Nejde o ofenzivní kroky, protože NATO je ze zásady obrannou organizací,” zdůraznil americký ministr. Cílem je zajistit bezpečnost všech 28 členských států Aliance, dodal. Ovládnutí Krymu zhoršuje bezpečnost Turecka i Rumunska.

    Sdělte mi, prosím, pane ministře, kdy a který členský stát obranné organizace NATO napadl Irák, Afghánistán, Libye, Srbsko, další státy si doplňte sám. Děkuji
  • Ministr zahraničí USA prohlásil:
    Hagel v rozhovoru potvrdil, že jedním z protiopatření po ruské invazi na Krym je vyslání vojenských lodí do Černého moře. ”Nejde o ofenzivní kroky, protože NATO je ze zásady obrannou organizací,” zdůraznil americký ministr. Cílem je zajistit bezpečnost všech 28 členských států Aliance, dodal. Ovládnutí Krymu zhoršuje bezpečnost Turecka i Rumunska.
  • Kdybych byl zarputilý antikomunista, určitě bych nešel studovat marxisticko-leninskou filozofii a politickou ekonomii.
    Myslím, že s tímto vzděláním byste dnes měl být nezaměstnaný.
    Obdivuji váš pružný charakter.
    Nebo že by bylo něco na těch řečech o elitě STB, která ten sametový převrat zorganizovala? Potom vás obdivuji jako špicového profíka!
    Jste prostě hvězda!
  • Pane Zaorálku jste úplný blbec spolu s Dienstbirem ty vaše moudra se nedají poslouchat.Mysleli jsme že to s naší zahr.politikou bude lepší než za toho starého spícího medvěda.Ale ouha,nic moc.Nedivím se že vás prezident Zeman nemá rád.Spolu s Dienst.bych vás oba vykopal s vlády.Dva neužiteční blbci.Už nikdy nebudeme volit ČSSD.....Pro takovéblby tady není místa.
  • Dobry den pane Zaoralek , pred volbami jsem chtel volit CSSD , a vy jste se mi jevil jako jeden z nejschopnejsich politiku vubec,ale co jste predvedl za nazor o Ukrajine v nedavne dobe ,tak jsem usoudil , ze mate jiste zabrany se nevazane vyjadrit kvuli obrazu pred prozapadnim nazorem.Z toho me bylo nanic a jen jsem si ted potvrdil ,ze CSSD nikdy volit nebudu.S pozdravem R.Racz z Tocnika rrt33@seznam.cz
  • Pane Zaorálku, když tak hezky za nás v tom Bruselu kývete a odkývali jste dovoz kuřat a vepřového masa bez cla do naší zchudlé republiky z UKRAJINY ,žádám Vás , aby produkty byly označeny zemí původu / vlaječka / certifikátem nezávadnosti na kovy a chemické látky,místem původu zpracování.Doufám,že toto prosadíte jako první v EU a také budete první který si koupí toto kuřátko nebo kousek selátka.Zemědělci a výrobci z naší zkorumpované země Vám jistě velice,ale opravu velice poděkují.Že je téměř 700 000 lidí bez práce,to Vás prachmálo zajímá. Dotlačíte je k samému dnu!Vy si snad myslíte, že němci dudou jíst ukrajinská kuřata a vepřové? Jaký asi bude rozdělovník? A ještě se budete starat o volyňské čechy? Proč vlastně chtějí opustit rodnou zem?Vždyď se tam narodili. Pokud si vše zaplatí, tak mi to nevadí!Ale na tomto projektu se nechci z mých daní podílet!Jedině že by je přesídlila EU ze svých peněz.Máte Vy , členové ČSSD vůbec rádi svou vlast a tudíž nás obyvatele naší zchudlé země? Nebo si pořád něco namlouváte? Byla jsem Váš volič,ale kauzou Ukrajina ztrácíte můj hlas
  • To je pravda. Podle zákonů USA je trestná každá revoluce. Mimochodem: Jestliže vnikne na území neoznačená armáda " třeba na Krym " může a má být považována za teroristy a takto sní má být naloženo. Divím se, že na tento fakt nereagovala ukrajinská generalita. Každá řádná armáda má být označena tak, aby bylo každému jasné, pro kterou vládu pracuje. A ještě něco. Počkáme si na to, až vypukne revoluce v USA. Pak uvidíme.
  • Pane Zaorálku, je mi z Vás zle. To opravdu neumíte nic jiného, než poslušně opakovat, co Vám nařizuje Brusel a Washington? Jste už opravdu trapný. Ke Krymu - občané se tam vyjádřili pro Rusko tak jednoznačně, že jsem to ani já nečekal. Je jasné, že pro připojení k Rusku museli hlasovat i četní Ukrajinci a Tataři. A za tento výsledek má být Rusko, respektive jeho vybraní představitelé, trestáno? Vždyť je to absurdní.
  • soudruhu zaoralku jste fasista?a jeste zlodej.az nam putin utahne kohoutky zase to odnesem my.povesit vas vsechny zradci
  • Dobrý den. Obávám se , že za eura a dolary Zaorálek odchrochtá všechno co je třeba, aby o korýtko nepřišel. Aspoň za uplynulé roky v politice to tak bylo. S pozdravem Olliver.
  • To, co se teď děje na ukrajinském majdanu Nezávislosti, je podle
    zákonů USA „vnitřní terorismus“ a „federální zločin spojený s
    terorismem“. Originál dokumentu „Patriot Act“ z roku 2001 je na
    politechbot.com. Stojí v něm, že akce „zaměřené na nátlak na
    vládu pomocí zastrašování nebo násilí“, jsou přísně trestány.
    Konkrétně: za verbální tlak na vládu pomocí zastrašování s hrozbou
    násilných činů je 10 let vězení.
  • Pan ministr je jako nové koště.Dobře mete,akorát by si měl uvědomit na čím dvoře na Ukrjině mete.
  • Považuji pana Zaorálka za dobrého rétora. A vzdělaného, rozhleděného člověka, který se umí slušně a kultivovaně chovat. Pokud umí dobře anglicky, případně další světový jazyk, může být dobrým ministrem zahraničí. I proto, že podpořil slušného Bohuslava Sobotku proti neslušnému (charakterově) Haškovi.
  • Zaorálek je ostravský deb.l.Být prezidentem,tak ho vykopnu.Dovede jenom vyřvávat jak kohout na smetišti.No deb.l.
  • PaNE Zaorálku kritizujete M.Zemana že není žádný odborník.Ale vy jste odborník na co,leda na blbé řeči co pořád dokola vedete.Jste obyčejný ostravský chachar.Být prezidentem ,tak vás do vlády vůbec nepustím.Sobotka a vy jste jenom na blbé řeči,a třepete se na koryta.Už vás nikdy volit naše rodina nebude.... *11* *11* *11* *11*
  • Vážený pane Zaorálku, do dnešního dne jsem vám fandila. Netušila jsem ovšem, že jak se stane politik ministrem je odborníkem na všechno.
  • Pane Zaorálku,
    jste stejný jako všichni v poslanecké sněmovně,co se do ní dostali,blaženě chrochtáte za velké peníze u svých koryt.V politice jste už 20 let,ale o nic se nestaráte,ani o mladé lidi,ani o staré lidi, ani o rodiny s dětmi a důchodce.Jste jedním z těch,kteří dovolili Bakalovi okrást lidi v Ostravě o byty.Přitom jste rodák z Ostravy.
    Takže by jste měl vědět,že byty OKD postavil v 50.letech stát a dal dispoziční(jenom)právo dolům.Horníci si sice zažádali na dole o byt,ale dekret dostávali na Národním výboře.Tento dekret jim žádný důl nevystavoval.Proto tyto byty v žádném případě nemohly být majetkem dolů.
    Proto kupní smlouva s Bakalou nemůže být a není platná a ti z vás,kteří ji s ním podepsali a dovolili,že nájemníky bytů OKD sprostě okradli,tak ať ji teď anulují a byty se vrátí zpátky státu.
    Doufám,že všichni,kteří toto dopustili, skončí v kriminále.
    Vás nevyjímaje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit