Přejít na výpis diskuzí

Lucas Grabeel

OSOBNOST 10.9.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sabcaxd

    BIRTHDAY

    HAPPY BIRTHDAY VŠE NÉÉÉJ POŘÁDNĚ TO OSLAV *1* *3* *15*
  • ashley.sharpay

    Všechno nejlepšííííííííí

    Tak jo..hele Lucu Všechno nej,nej k Tvým 25.narozkám ti přeje Agi!!!!! *14* *4*
  • ashley.sharpay

    ...

    přidala jsem pár fotek,tak doufám,že se tam ukážou!!! *3* *14* *4* *14*
  • lucasgrabeel

    LucasenQo

    HELE NENADAWEJTE NA LUCASE! JE TO JEHO ZIVOT ON SI MUZE DELAT CO CHCE!JE MOC HEZKEJ NE JAKO TEN ZAC EFRON NEBO KDO JE TO ALE ASPON NENICTE MU ZIVOT JASNY?!
  • lucisek02

    Nenadávat

    Nenadávejte mu?Co na něm máte kvůli hsm?To je herectví je moc hezu a je talent njn vy milujete toho Milačka Efrona že?Já ho zase nemusím Lucas je muj milášek *14* *3* *1* *14*
  • nelmo

    supéééér

    je mooc supééééééér a hezkej *14*
  • ashley.sharpay

    ???????

    Proč ho pořád ponižujete atd??? to teda nechápu...jste hroznýý!!!!kdyby vás slyšel chudák!!!!! *10* je bezvadnej *14*
    • Re: ???????

      Souhlasím s tebou!Nechápu to,proč mu furt nadáváte!Fakte je bezvadnej!
  • Lucas is best!!!

    Lucas...nej zpěvák,tanečník,herec....
    Dnes ka jsem se koukala na Halloweentown high a taky tam byl super *14*
    Má krásný oči,úsměv...úplně všechno...
    Třeba není zase až tak oblíbenej jako Zac Efron ale pro mě má on největší talent ze všech z HSM!!! *3*
  • parket..a

    Luk

    Je sladkej!!! A moc pěkně zpívá!!!
    • nelmo

      Re: Luk

      jj přesně *14*
  • lucasgrabeel

    LucasííneQ

    Prostě Lucas je nejhezčí nejtalentovější klučina na světe!!!Když sme ho první krát viděla v HSM sem se zamilowala!!!A ve středu 11.3 sme šli do kina ze školy zadara na HSM 3 A jedna mi ríkala že Lucas Newí spíwáát tak sme jí dala facku že wí xD.....Ale já Lucasa že až upo žeru a jak spíwa jak se voblííka!!Zac není na nic bléé
    • Re: LucasííneQ

      TIVOLE,CO TADY MELES ZAC BLEEEEEEEEEEEEE-,?LUCAS JE HEZKEJ A ZPIVA KRASNE A HRAJE V MIM OBLIBENIM MUZIKALU ALE NA ZACA NEMA SORRY *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit