Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucka je skvělá

    Lucka je skvělá je boží herečka i zpěvačka nejvíc se mi líbila v muzikálu CARMEN já jsem byla na všech jejích představeních *1* *4* *4*
    • Re: Lucka je skvělá

      Taky souhlasím. Je to naše NEEEEEEEJ zpěvačka *14* *14* *14* *14*
    • Re: Lucka je skvělá

      souhlasim je skvělá *14*
  • ode mě

    No...myslím si toto: Vám se toto nikdy ani nedostane před oči. to 100 pro nedostane!!! a to je mi líto...
    Napsala bych jen toto: Lucie,jste bezvadná zpěvačka,moje nejoblíbenější,mám vás moc ráda a obdivuju vás.
    !!!
    *4* *15* Seibi
  • ))

    HANIČKA... *1*
  • To je o ničem!!!

    Právě proto, že tyto stránky jsou o Lucii Bílé a tato diskuse je také o její práci a jí samotné, můžu s čistým svědomím a jasným rozhodnutím prohlásit, že Lucie Bílá je skvělá zpěvačka a hodný člověk. A zamindrákovanci nechť si políbí, co uznají za vhodné... LUCIE, GO GO!!! *15*
    • Re: To je o ničem!!!

      Jé, ty jsi super, řeklas to hezky, ale myslím, že s takovýma zabedněncema, jako je Venda a Tanja nic neuděláš. Bohužel. Lucka si to fakt nezaslouží. *9*
      • Re: Re: To je o ničem!!!

        ... hele, tohle už neřeším. Jsou to hlupáci. Každý z nich valí klíny do hlavy druhým o demokracii a svobodě slova, ale právě demokracie a svoboda slova neznamená se zabývat naší nejpřednější zpěvačkou a to tak, že ji budeme urážet, sprostě označovat a hrabat se v minulosti, kterou si budeme navíc přikrášlovat... Lucie je hvězda! Konec diskuse!!! *15* *15* *15*
  • Lucko...

    Lucko, mam te moc rada!!!!! :))
  • :)

    Lucie má v sobě schopnost dávat lidem, nejen svým fanouškům pozitivní energii. Mně je 15 let a poslouchám ji prakticky od malička. Poslouchá ji i moje máma. Její hudbu beru jako součást svého života, protože ji znám od mala. Vzpomínám, že jsme ji její písničky zpívali v autě na cestě kamkoli. Přesto všechno že je Lucie o generaci předemnou musím uznat že je opravdu výborná! Její hudba i ona! Mám v sobě spoustu dobré nálady, poslouchám ji, když mám dobrou náladu a když mám špatnou náladu tak mi ji její hudba zvedne. Přestože se původně vyučila na švadlenu, dotáhla to daleko. Jenže ona je v tom co dělá dobrá a na šití by jí bylo škoda. Prostě jen tak dál Lucko!!
    • Re: :)

      Souhlasím Lucina je fakt dobrá.
    • Re: :)

      Souhlasím s Tebou! Umí opravdu zaspívat cokoliv a hlavně není falešná. Budem hlasovat, ať má dalšího Slavíka! ahoj
      • Re: Re: :)

        jo!!! ahoj
    • Re: :)

      Mě je 10 a poslouchám ji taky odmalička. Je tááááááááááááááááá áááááááááááákhle skvělá!!!!!!!!!!!! Přůměrná inteligence návštěvníků na téhle stránce je 10 procent a 90 procent z návštěvníků jsou totální paka! Takový sprosťárny o Lucince by napsal leda duševně chorý jedinec. Jsem vděčná lidem, co o ní napíší něco pravdivého a hezkého! Třeba tobě! Škoda, že nás není víc!!! *9*
      • Re: Re: :)

        S tebou velice souhlasím
  • provokace

    Jsem na stránkách fanoušků Lucky? Nepřipadá mi to tak, tolik nadávek a ponižování. Kdo ji máte rádi, nenechte se vyprovokovat od těch hlupáčků, kteří vás chtějí jen vyprovokovat a to je pro ně nějvětší zábava, které jsou schopni. Přeci se nebudete ponižovat, vůbec odpovídat na jejich příspěvky! Kvůli tomu to dělají, aby se mohli hádat. Nechte je být, ono je to přestane bavit, stejně jako malé děti.
  • Jste ubozí ! ! !

    Tak koukám na vaše komentáře a připadá mi, že je Česko samý blb! Kdybyste řešili politiky nebo rádoby hvězdičky jako Superstars atd., nedivila bych se ničemu, ale řešit někoho, kdo jako jeden z mála u nás něco umí (v jejím případě zpívat a slušně vystupovat), to je fakt k pozastavení. Jste divní. Ať žije debilita českých rádoby kritiků, kteří lezou na tyto a podobný stránky pod skrytejma přezdívkama a nickama!!! Ukažte se, hrdinky a hrdinové!!!

    PS: Já na premiéře Němcový byla, s Luckou jsem pak mluvila a celý to bylo sice depresivní, ale skvělý vystoupění!
    • Re: Jste ubozí ! ! !

      Kašli na ně, myslím, že máš pravdu. *3*
  • kralovna lucie

    vite,ze jste ubozi chudacci.ktiri jsou asi opravdu necim hendikepovani_?jak muzete byt tak ylz a zatrpkly k cloveku ktery ma nejen srdce,ale umi sakra dobre zpivat!!!jste neurvaly a zapskly a to se vam fakt asi brzy vymsti!takova vesnicka jako otvovice muze byt rada,ze takovou svetice ma .myslim ze vam dosti financne prispiva na zvelebovani obce.a vy nekteri potomci do toho kecate!co jste dokazali vy_z vasich opravdu hnusnych vzkazu se mi obraci zaludek!no co kazdy ma nejaky nazor,ale ve smes se opravdu vyjadrujete jako by vam inteligence byla cizi.lucie jsi nese opravdova hvezda.a ty zly kece at polapi svoho pisatele!cau marcela *3* *3* *3* *3*
    • Re: kralovna lucie

      Marcel, jsou to slabomyslni obcane naseho malickeho statu. Ja s nimi soucitim. Hlupak preci neprizna, ze je HLUPAKEM! *9*
  • nevěř

    neberte ty keci bulvární vážně tě ším se až zkouknu carmen jste úžasná a já vám moc fandím jste super a v tv soutěži dáváte vždy druhou šanci soutěžící za vás musí platit zlatými doly
    *3* *4* *14* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit