Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PŘÁNÍ

    *4* MILÁ LUCKO ! *3*
    PŘEJÍ VÁM K NAROZENINÁM JEN TO NEJLEPŠÍ CO NA TOM SVĚTĚ MÁME.PŘEJÍ VÁM HANI HODNĚ ZDRAVÍ,ŠTĚSTÍ,LÁSKY A SPOUSTU KRÁSNÝCH DNÍ SE SVÝMI NEJBLIŽŠÍMI !!! *1* *14* *3* *15* *15* *15* *3* *14* *1* JIŘÍ *3*
  • Vše nejlepší

    Milá Lucko, taky ti přeji k narozeninám všechno nejlepší!!! Jsi jedna z mála českých zpěvaček, které mám opravdu ráda. Máš skvělý hlas a pěkné písničky, jen tak dál =)
  • Proč se stále odsuzujete ?

    Proč někteří z vás nejsou schopni pochopit, že každý má právo na svůj názor. Někteří z vás Bílou slepě zbožňují a někteří ji zase rádi nemají, no a co je na tom špatného? Nechte každého, ať vyjádří své mínění. *13*
    • Re: Proč se stále odsuzujete ?

      To je sice pravda, ale nějaký dost hloupý názory "Bílá je kravka vymatlaná" apod., stydím se to sem po vás napsat, tak to už neni normální vyjádření názoru! Stačí říct "nemám jí ráda". A tečka. A ne psát, že ty co jí rádi mají, jsou tupci apod. *10* *5*
  • Evo, nechápeš

    Eva je opět jedna z těch, kteří nechápou, že na tyto stránky může přijít kdokoli a napsat svůj názor. Nemusí zde nutně jen slepě chválit Bílou a její počiny. Evičko, probuď se, je demokracie.
    • Re: Evo, nechápeš

      Nikdo tu po tobě nechce aby jsi někoho chválila,ale ještě jsem nepochopila proč sem teda chodíš.Máš určitě svůj jiný idol,na který můžeš rozdávat chválu,nebo se snad mýlím?Nebo žiješ v tom,že když je někdo v něčem dobrý,tak musí být špatný člověk?Myslím že i ty nejsi 100procentní.Každý má nějakou minulost.Závist a zloba nás lidi zahubí.
  • sarda

    Nej

    Pokud bych měla říct něco o Vás, tak řeknu tohle: pokud vynechám zpěváky jako jsou Karel Gott a Helena Vondráčková, jste jednoznačšně nejlepší zpěvačka z českých zpěváku a zpěvaček. Takový hlas Česko léta nevidělo. A ještě k tomu jste výborná osobnost. Moc Vás obdivuji.
    • Re: Nej

      *14* Lucko máte můj obdiv nejen jako zpěvačka,osobnost,ale především jste skromný člověk s dobrým srdcem. *4* Strašně vám fandím a do osobního života posílám anděla strážného. *4* *4* *4* hezký den.TEN DNEŠNÍ JE OBZVLÁŠŤ VYJÍMEČNÝ 20.10.2010 *3*
  • Souhlas

    Naprosto souhlasím s p.Petrou. Paní Lucii bych navrhla, ať onen pozemek, který chce pro technaře zakoupit koupí někde hodně blízko Otvovic. Aby si ty mladé, hodné a utlačované chudáky pořádně užila. Uvidíme, jaká prohlášení bude dělat příští rok. Jana,Benešov
  • Jsem ta kačena, která psala o výkonu paní Bílé. Možná nemám hudební sluch, ale bylo by to docela zvláštní, protože jsem celý svůj život ( 49 let ) prozpívala a nikdo si nikdy na nestěžoval. Každý má prostě jiné uši. A mohu vám říct, že můj názor sdílí většina lidí, které znám. Viděla jsem paní Bílou v muzikálech, zpívala hezky. Ale pak to začala opravdu přehánět a těď je nemožná. Já zpívám jinak, asi by se vám nelíbil můj zpěv, ale každý má jiný vkus. V naší zemi máme lepší zpěvačky než je ona a nedělají kolem sebe takové vlny. Pa.
  • l

    nic proti ni nemam ale na te halvni fotce vybada hrozne
    • Re: l

      Ale na ostatních vypadá dobře *14*
  • 22.9.2010

    Si hrozne dobra mam o tobe i referat do hudebky.
  • Pro paní Lucku od Lucky

    Dobrý den Lucko, předem Vám musím popřát hodně pevné nervy s bulvárem. Babička mi říkávala:"ty jsi ty a jen ty víš co je pro tebe dobré, a komu se to nelíbí ať si pr.... políbí".( omlouvám se za sprosté slovo). Váš život je jen Váš a nikdo nemá právo Vás nějak tlačit žít život podle něj. Prostě, braňte se jak jen to půjde, užívejte si života, ten máme jen jeden. A vzpomínky a zážitky Vám nikdo nikdy neveme.Přeji Vám v životě mnoho úspěchu, lásky ( té je někdy málo a bez ní to taky nejde), zdravíčko a štěstíčko. Hlavně se neměňte, jste skvělá taková jaká jste, kdyby bylo na světě takových lidí jako jste Vy víc, tak by bylo veseleji. Na závěr jsem se chtěla zeptat, zda bych nemohla dostat nějaký soukromí email na Vás, ráda bych si s Vámi psala.
    Mějte se hezky. Lucka *14* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit