Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucie

    Lucie Bílá je dosud nejlepší zpěvačka,ne jen dobrá zpěvačka,ale taky jako člověk,má dobre srdce a to je velmi duležitý,v dnešní době se nékdo vyskytne na vrcholu,a hned je z něho namyšlenej zmr....d,to Lucie nikdy nebyla,a nebude,takových jako je ona je dnes hrozně málo,mohli by jste jí všichni líbat prdel. *16*
    • Re: Lucie

      Jsi nejlepší držím palce a nedej se
      máš dobré srdce. *16*
  • Trapas

    Tým osobnosti.cz, jste trapní. Když se koukám na slovenské osobnosti tak je místo narození "Československo". U českých osobnosti ale máte "Česká republika". Nechce se mi věřit, že to je překlep,,,najednou u všech Slováků JSTE SUCHAŘI
  • Milá Lucko, měla jsem tě ráda. Zpívala jsi hezky. Ale teď se snažíš být asi opravdu světová. To, co se sebe vyluzuješ, se zpěvu moc nepodobá. Je pravda, že Aneta nebyla v sobotu moc hezky oblečená, ale zpívá nyní opravdu líp. Tvoje Summer Time s vyceněnými zuby a šíleným zpěvem bylo hanbou Gershwina. Musel se snad v hrobě obrátit. Vrať se k tomu, jak jsi zpívala dřív.Dana.
  • michaelajackson

    :o)

    No jo Lucinka je Lucinka úžasný člověk:o)Lucinko mám tě strašně moc ráda
  • Lucka je skvela

    Lucku osobne neznam, ale dela kvalitni hudbu a ustala i nekolik rozchodu s noblesou...Osobne si myslim, ze je to kvalitni clovek se srdcem na pravem miste. A sahnete si do svedomi, vy co tady pisete mate taky sve chyby...Kdo ji bez viny, hod kamenem. *3*
  • skolnyj

    Zármutek

    Zdravím, litují těch , kteří ještě nepochopili, že závist, nenávist a vše okolo toho jen znepřijemňeje život vám samým a ostatním. Proč urážet někoho , koho vůbec neznáme .....ano vlastní názor říci můžeme/te nebo spíše musíme, ale vždyť se můžem taky vyhnot urážkam ... vždyť lze řešit vše s klidem. Lucie je charismatická osobnost, která svým šarmem získala srdce spousty lidí i to moje, ale ne každému se musí líbit..já také neurážím jine zpěváky, i když je nad slunce jasné , že nemají ani trochu talentu. PS nehádejte se *13*
    • Re: Zármutek

      Napsals to moc hezky *14* Já bych se s nima nechtěla hádat, ale vždycky, když si přečtu jeden z těch ŠÍLENÝCH příspěvků, tak mě popadne DĚSNEJ VZTEK *10*
      • Re: Re: Zármutek

        úplně s tebou souhlasím...
  • Všechno nejlepší!

    Ahoj Luci, přeju všechno nejlepší k svátku *14* *4* *14* *4* *15*
  • otázka

    Proč si Ewu přivlastňuješ ty si myslýš že Ewa miluje tvýho Filípka.
    • Re: otázka

      Proč, přece aby dostala více hlasů i od těch jejích fandů. Čisě obchodní tah.
      • Re: Re: otázka

        Peťko máš svatou pravdu
  • Pro Lucku

    Luci prosím je na Vás nějaký kontakt.Mám pro Vás dáreček,který Vás potěší.Jste *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
  • michaelajackson

    Nestačím se divit

    Jak tak koukám tak tady je docela dost zamindrákovanejch pitomců nebo to z vám mluví závist?Nechápu proč sem lezete když jen urážíte a nic víc
    • Re: Nestačím se divit

      A je tu i docela dost legračních mladých puberťáků, bojovníků za někoho, komu je to úplně jedno a má z toho legraci *15*
    • Re: Nestačím se divit

      když se ti to nelíbí, tak se taky nepřizpůsobuj, protože tvoje psaní je ještě horší, nečti to tu a jdi na koncert Lucie Bílé a trhej si třeba vlasy *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší