Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N E V Z D Á V E J

    Luciáši díky chřipce jsem se dostala k tisku a čtu a čtu a nevěřím, že jsi "TO" vzdala.Viděla jsem tě nedávno a slyšela co říkáš o životě a už tenkrát jsem ti chtěla napsat co dnes... taky jsem vzdávala "TO" o čem píšeš, pustila to andělům a nic neřešila, protože jinak jsem pořád "MOC" chtěla, "MOC" si přála a visela a pomáhala...najednou přišel psychický zlom a mně bylo 43 a říkala si pro mě nerostou, jsem jiná......a najednou ON PŘIŠEL.Chci ti jenom říct "PUSŤ TO ", na nic nečekej, v nic nedoufej, tak ráda bych ti to řekla do očí, tak moc s tebou cítím, mám všeho až nad hlavu a to nejcennější přišlo a tobě přeji to samé, jsem s tebou a často si na tebe vzpomenu, mám tě ráda, jsem s tebou,jitka.
  • prosba

    Dobrý den nevíte prosím kde získat podpis od lucie bílé?
    • Re: prosba

      Ahoj Iveto, já jsem jí poslala dopis a ona mi normálně odepsala! Je super! *14*
  • grace.candrix

    Carmen

    FANOUŠCI LUCKY BÍLÉ. KDO MÁ ZÁJEM TAK Ať SE PŘIDÁ DO FANKLUBU MUZIKÁLU CARMEN. *3* *4*
    • Re: Carmen

      tak jj ale napište do kterého a jeho adresu
  • přání

    Chtěla bych být tak ubohá jako je podle Vás Lucka to by mě bylo asi takhle *1* *14* *15* pro vesnici toho udelala hodně kdo to nevidí asi chodí z klapkami na očích.A jinak bych řekla že by vám i nám bylo líp z usměvem na tváři duše vám zazaří a nebudou Vám lucky zásluhy ani peníze tolik ležet v žalutku .bez penz je to těžké ale bez zdraví by vám bylo huř. *10* snažte si udržet dobrou náladu bez toho aby jste ublyžovali jiním.přeju vám to z celého srdce. *14* *15*
  • Klipy

    Vic jejich klipu- http://klipy.izdarma.cz/videoklipy- zdarma/lucie-bila-videoklipy/
  • nádherný rozhovor s Lucií!!!

    Právě jsem četla jeden z nejkrásnějších nebulvárních rozhovorů s Lucií, až mi běžel mráz po zádech! Je v časopise Krásná a Lucka je i na titulu (černobílém), kde má stejně jako uvnitř úžasné fotky, které jsem ještě nikde neviděla... vřele doporučuji!!! Našla jsem ho i na webu, ale tam je jen ta titulka a dá se objednat, rozhovor tam bohužel není.. je to www.krasnapani.cz
  • ily93

    Carmen

    Asi už jste viděli muzikál Carmen. Já teda na něm byla v sobotu a můžu říct, že to bylo ůžasný. Lucka tam prostě neměla chybu. Opravdu fandím této zpěvačce akorát mám strach jak to dopadne s jejíma očima:-(
  • Dracula

    Ahojky Lucinko super vystoupení v Draculovi
  • lucka

    ahoj tady terka pospýšilová mám tě ráda líbí se mi tvůj hlas a jak spíváš ahoj *14*
  • lidi stále překvapují

    Ach jo, lidi. Nechápu, jak někoho může bavit někoho urážet a nadávat. To teda máte náplň života. Když ji nemáte rádi, proč sem chodíte? Jen, aby jste naštvali ostatní? To nemáte nic lepšího na práci? Možná, kdyby jste něco dělali, taky by jste něco dokázali a nemuseli by jste sedět jen u počítače a urážet lidi, kteří dokázali hodně. Lucku obdivuju, už jen proto, kolika pomohla lidem a to, že nádherně zpívá, to ví každý, kdo rozumí trochu zpěvu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší