Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kde jste

    kde jste frajerove?ukazte se mi.jen umite pres pocitac urazet,ale ve skutecnem zivote jste nula.kazdy za sve chyby bude potrestan. *5* *4* to myslim vazne. rusko m a .f *5*
    • Re: kde jste

      Hej hej, radši je moc nepřivolávej *13*
  • kde a kdy má vystoupení

    nevíte někdo kdy a kde má Lucka Bílá nějaké vystoupení během června nebo července?
    • Re: kde a kdy má vystoupení

      je mi líto mě to taky zajímá
    • Re: kde a kdy má vystoupení

      Vystoupení má 22. 6. v Opavě v 17:00.
  • Neeej

    Lucinka je neeeeeeeeeeeeej zpěvačka na světě uplně ji zbožňuju *4* *1* *14* *4* *14*
    • Re: Neeej

      přesně tak! Lucinka je ta nejůžasnější zpěvačka na světě *14* *14* Je to prostě andílek! *4* *4* *4* *14*
    • Re: Neeej

      Jdeme za tím nejlepším, ne ? *3*
      *14* *14*
    • Re: Neeej! Neeej! Neeej!

      JOOOOOOOOOOOOOOO! NEEEEEEEEEEEEEEEJ zpěvačka! Taky ji totálně žeru, taky, taky *14* *14* *4*
  • Prosba

    Dobrý den.Jsem žákyně 6.třída ZŠ Jana Amose Komenského ve Klích.Naše ředitelka by chtěla založit jakou si galerii podpisů významných lidí a já si myslím že by ste tam měla být taky.Proto Vás moc prosim jestli byste se ozvala na můj e-mail který je Dominka.com@seznam.cz ...... Byla bych podstěna kdyby ste se ozvala.
    Přeji Vám jenom to nejlepší *4* *4*
  • Chat s Luckou

    http://www.blesk.cz/clanek/102999/l ucie-bila-moje-laska-jeste-nekde-be ha.html

    Většinou MILÉ otázky a vždycky hezké odpovědi *3*
  • pozdrav s trebice

    Dobry den Lucko jsme Vase fanynky a obdivovatelky mimo to ze jste vynikajici zpevacka tak jste i laci cajori moc rada bych si splnila sen zaspivat si Svami jsem z muzikantske rodiny moje mama skvele hraje na akordeon a ja s ni zpivam vase krasne pisnicky ktere chytaji za srdce nejradsi mame ave maria a tu bych take svami chtela si jednou zaspivat (i trojku umim) *4* preju vam do zivita hodne zdravi a stesti a kdyby ste mi chtela splnit moje skromne prani zavolejte mi na cislo775977303 udelala by ste mi velkou radost i moji babicce ktera je nevidoma a velmi nemocna a ona vas ma take moc rada mnecham to na vas ale neni to zadne dolejzani je to ciste jenom prani byla bych moc rada kdybyste mi alespon odepsala na to cislo dekuji a moc vam drzime s mamkou pesticky at se vam vse dari s pozdravem a uctou maruska
  • Proč?

    Nechápu oč se tu dohadujete. Každý máme jiný vkus, jinou povahu a jiné chyby. To se týká i ,,slavných" nejen u nás v republice. Někdy se dílo podaří někdy holt je to bída. Někteří z vás píší jako by byli dokonalost sama. Docela bych chtěla vidět co jsou zač ti geňové , co nejvíc pomlouvají a jestli by byli schopni tohle všechno říct přímo do očí osobě které se to týká. Pěkně přímo na férovku a veřejně. POCHYBUJU !!!
  • Lucie je skvělá...

    Dnes mě nemile překvapilo hlasování v TýTý a přesto,že jsem nikdy nebyla v klubu fanoušků Lucie Bílé mám pocit, že vedle všech nominovaných byla o třídu lepší a "dobarvovaný" zpěv Ivety Bartošové - tak to mi vyrazilo dech.(zrovna ta se s Lucií nemůže rovnat) Takže jen chci dodat - bylo mi smutno za p.Lucii a přeju jí vše dobré....
    • Re: Prsatka Bartošová...

      Nemůžu si pomoct, ale pořád mám dojem, že Bartošová vyhrála jen a pouze kvůli výstřihu. A Vondráčkovou nemám vůbec ráda. Neptejte se proč *8*
      • Re: Re: Prsatka Bartošová...

        Já si myslím,že to když vyhrala Bartošova a ne Bíla byl určitě podvod.Beztak všechny podplatili a hlasovani zfalšovali aby vyhrala Bartošová. *10* *9* *5* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: Prsatka Bartošová...

          Lucka Bílá má téměř božský hlas...žádná jiná na ni v ČR nemá, taky nechápu, jak to, že to vyhrála Bartošová...
      • dianna114

        Re: Re: Prsatka Bartošová...

        Proč? *15*
        • Re: Re: Re: Prsatka Bartošová...

          Dianko! *13*
  • Lucka

    Nevím jak vy, ale já bych "novinám" nevěřila. Koukám, že lžím o jejím zdraví postupují dál jako "pravdivé" tak snad nevadí, že to sem kopíruji z ofic. webu...


    Vzkaz od Lucie

    Atmosféra v bulváru houstne. Chci vás poprosit, nevěnujte jí pozornost. Je to lehký žánr a je třeba ho tak brát. Jak říká kamarádka "kupuju to jen proto, že to dobře hoří".

    Cítím se skvěle a stejně tak se mi dobře zpívá. Na nové CD už mám pět nádherných věcí, před sebou diář focení, televizí, koncertů a na jevišti jsem šťastná jak dlouho ne :)

    Moc vás všechny zdravím, děkuji za podporu a těším se na setkání.
    Nenechte se otrávit zlými řečmi, "živý nás nedostanou".
    • Re: Lucka

      Já stebou souhlasím.Tomu co píšou v novinách taky nevěřím.Díky že jsi tady dala vzkas od Lucinky Bile. *3* *4* *4*
  • jj nej

    jste opravdu dobrá zpěvačka a porotkyně ČSMT!Moc krásná a hezky se smějete *1* hodně štěstí do života

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší