Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smála bych se!

    Chtěla bych vidět protáhlé obličeje všech těch nenávistných lidí tady, kdyby se s Lucií setkali a ona se jich na rovinu zeptala, co udělala hrozného, že na ni mají takové vulgární, pobuřující a nevhodné názory... Tiše bych stála opodál a smála bych se, protože by ty lidi v tu chvíli ani nevěděli, čí jsou!!! *5*
    • Re: Smála bych se!

      Přesně tak! *3*
    • Re: Já bych se taky smála!

      Jojo. Svatá pravda! *4*
  • To snad ne

    Žasnu tady nad některýma lidma (hlavně ti,co tu žebrají o peníze), že vám to nepřijde trapné,sem psát,že nemáte peníze a podobně.Také nechápu,proč tu píšete nějaké vzkazy Lucce,která si je stejně nepřečte,protože sem nechodí.Tohle je normalní portál o osobnostech,ale to je maximálně vše.
  • lidem

    Lidi vy co tady píšete a žebráte slušně Lucku o prachy a o pomoc jste šílení ji pořád tak využívat! Kdo jí pomůže , když je jí zle? Má dost svých starostí a není vám trapně jí obtěžovat? Ona už pomáhá spoustě lidem.A ten kdo tady ještě ji nadává, je fakt ubohej!!! Asi ho něco štve co? závist, zlo jsou hodně špatné vlastnosti, které lidi nakazí.Tak raději makejte sami na sobě a nedělejte tady ostudu! PA všem hodným lidem a obzvláštˇLucinko tobě a přeji hodně zdraví tobě i Filípkovi Eva *14*
  • Inteligence??

    Tak jsem si přečetla pár příspěvků a žasnu nad inteligencí českého národa!Ve všech nadávkách,urážkách...je skrita závist,obyčejná zlá lidská závist!Známe pořekadlo:,,Přej,bude Ti přáno!" asi moc lidí nezná a je to škoda.K čemu mi bude,když budu plítvat energií a psát nehorázné slova o člověku o kterém nic nevím??Proč lidi píšou na tyhle stránky urážky,obvinění,vyhrůžky???Pr otože samy nejsou spokojeni se s vým životem a závidí těm,kteří něco dokázali!Byl by dnes Karel Gott tam kde je,kdyby to co dělá už takovou dlouhou dobu neobhájil?To samé platí pro Lucii Bílou,byla by na ,,výsluní" kdyby nic nedokázala a neuměla,jak tu někteří píšete?Tak šetřete energií a zamyslete se nad svý počínáním!!Veronika.
    • Re: Inteligence??

      Je vidět, že chytří a zdravě přející lidé ještě nevyhynuli - dobře ty! Máš úplnou pravdu, a já s tebou plně souhlasím!! *15* Lucka je talentovaná a úžasná zpěvačka a ty co o ní trvděj opak jsou...však vy víte. *1*
    • Re: Inteligence??

      přesně tak!! Lucinku mám moc ráda a je strašné,kolik debilu a závistivců žije v Česku
  • lucka

    Dobrý den Lucie Bílá je dobrý člověk ale skvělá spěvačka a líbí se mi jak umí lidi pochopit a vypadáto jak by chtěla všem hodným lidem pomoct ale nesamí zapomínat že tu jsou lidi který jí to nepřejou že vidáva jednu desku za druhou a mezi nima se můzou obevit i kamarádky mě už podrazila nejlepší kamarádka s kterou jsem byla nejlepší kamarád 8 let a ona mě okrádala a dělala ze mě debila a to mi u lidí vadí nojo byla jsem najivní. jsem tvůj milovaný fanoušek a byla jsem na tvým konczertě v Benešově na konopišti je to tak 2 roky spatky *9* *9*
  • njn

    ja vám něco řeknu když někoho pomlouvate tak by jste ho meli aspon trochu znat a ne jen jako celebritu ale i jako normalniho cloveka lucka je uplne genialni ona nahodou neni namyslena jako ostatni a zavist lidi je hold zla ale stim se musi clovek smirit
  • grace.candrix

    LUCKO JSI ÚŽASNÁ

    jsi skvela zpevacka,mas smysl pro humor ja a mamka te zboznujeme.... prvniho listopadu jedeme na carmen tak doufam ze te tam poprve uvidime..moc se na tebe tesime..z bulvaru si nic nedelej...mas pravo na sve soukromi a nikdo nema pravo ti do nej mluvit...jsi super zustan takova jaka jsi...preju s maminkou hodne moc stesti.
  • Článek MF Dnes

    Vážená Lucie,musím reagovat na váš rozhovor v MF Dnes, opravdu vás všichni tak chválí za Carmen ? Poslouchejte i hlasy z lidu, kteří chodí na muzikály a zeptejte se jich. Možná jste se sebou spokojená, ale vaše taneční umění je poněkud nedokonalé a opravdu je to dost vidět na celém představení.Tanečnice a muzikálová herečka prostě nejste.Jste především zpěvačka s velkým srdcem a toho se držte. Přeji vám hodně zdaru do další práce a nezlobte se, že píši zcela upřímně svůj názor, ale neodolala jsem zareagovat. Eva *14*
    • Re: Článek MF Dnes

      Carmen jsem ještě neviděl, ale viděl jsem Němcovou a Johanku a Lucka byla skvělá. Velmi své role prožívá a je velmi přesvědčivá a výborná muzikálová herečka.
    • Re: Článek MF Dnes

      Kdyby nebyla muzikálová heečka, tak určitě by už dávno nehrála v tolika muzikálech *16*
  • DRAHÉ VSTUPNÉ!

    Lucko, proč máte tak drahé vstupné v Karviné?? Chtěla jsem jít s rodinou na Vánoční koncert, ale bohužel platy máme jiné než v Praze. Škoda..

    Zdravím a přeji hodně úspěchů,

    Ja.
    • vavak

      Re: DRAHÉ VSTUPNÉ!

      protože je to mega star a tak za ní musíš zaplatit mega !!!!!!!!!!!!!! *15*
  • Skvělé! Jen tak dál!

    Lucie, tvoje práce je skvělá! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit