Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Lucie řve jak pavián když zpívá
    • Tak to jsme Luky už dva.
  • Narozeniny

    Milá Lucko/Hanko
    Přání k Tvým narozeninám a přání
    hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Hance

    Ahoj Hani vše nej k tvím dnešním narozeninám přeji ti hodně zdravíčka a lásky a to co tady píšou lidi to hoď za hlavu jsi fajn!!! *4* *4* *4*
    • Re: Hance

      Také přeji Haničce-Lucince hodně zdravíčka, lásky a radosti z Filípka. *3*
  • Lucko drž se !!!

    Lucko, radši tady některé příspěvky ani nečti, někteří lidé jsou bohužel kreténi. Držím ti palce ať se daří *4*
  • lucince

    hele kdo pise neco o Lucii Bile vezlem ji vlastne zavidi jeji slavu ale meli by ste se zamyslet ze je taky clovek a predevsim dobra zpevacka ja ji mam moc rada neni jako ti mladi treba Farna,Lucie uz neco dokazala je zpevackou dlouho tak tahnite pomlouvat nekoho jineho *5*
  • Z mého pohledu je Lucie Bílá interpret, který k této práci nemá předpoklady ani schopnosti - zkrátka jako všichni co nemají na svou profesi musí předstírat že něco umí, což zabere veškerý čas a na výsledeku je to znát. Kvalitní zpěv a sním spojený projev není schopna profesně zvládnout. Ostatně její projev mluví za vše.
    • Luky1987
      Presne
  • Luky1987
    Lucií Bílou taky nemusím jako zpevačku moc je uřvaná
    • Luky já také nemám hlas jako Luciano Pavarotti (já svůj hlas nikomu necpu), ale když slyším paní Bílou Lucii, tak to mám vždy chuť volat Armabeton Praha, aby mi uši zalil betonem, abch to nemusel poslouchat. *1* *1* *1* *1*
      • Oprava pro puntíčkáře: abych to nemusel poslouchat.
  • Luky1987
    Nemusím Lucii Bílou jako zpevačku
  • Lucie Bílá že má výšku 172 cm? Jenom malé upozornění - výška by se měla udávat bez podpatků ... *3*
  • Lucie Bílá

    Vše nej ;-D :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit