Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosba

    Dobrý den paní Lucie.Tyto clanky asi necte,ale presto pisi, protoze jiny kontakt na Vas neni.Moc vas obdivuji a taky fajdim.Vim ze tehle priznivcu mate tisice.Tak se k nim pripojuji. Jste nejlepsi zpevacka kterou znam ale hlavne jste clovek,ktery je me svym zpusobem postoje k zivotu blizky.Jen to neumim udelat jako vy..Je me 47 let a muj druhy syn ma tezkou sluchovou vadu ( 99% ztratu sluchu) - neda se to lecit-mozkove centrum sluchu. Velice rada bych se s Vami setkala. Vim,ze jste byla v roce 1996 na zahajovani Mistrovstvi sveta v kuzelkach v Praze. Hraji taky kuzelky. Uz 30 let. Mame nadhernou kuzelnu. Co treba setkani tam?Hraji I. ligu.Ale to setkani s Vami bych nechtela zamerit jen na kuzelky. to by byl jen "bonus".Jsem z Prerova. Hana. Opravdu srdecni lide. Stacila by hodina nebo 2, nebo jaky by Vam bylo libo.Prosim ozvete se. ja vim ze tech nabidek mate spoustu,ale HANA je HANA :)))))))) tel. 737 863 107. mal lematy@seznam.cz
    • lilonely

      Re: Prosba

      A u vas na Hane nemaji hacky a carky?
  • Lucie Bílá sbírka článků 1992 - 2003

    Ahoooj prodávam ohromnou sbirku s Lucinkou. Mrknete sem

    http://www.aukro.cz/item8648107 27_lucie_bila_sbirka_clanku_1992_20 03.html
  • Pták Fénix

    Paní Bílá, moc Vás zdravím. Chci se zeptat na jednu písničku, při které jsem si Vás všimla jako krásné ženy s krásným hlasem. Ta písnička se jmenovala "Jako pták fénix". Vlastně ani nevím, jestli se tak jmenovala. Byla jste v černých šatech, byl tam nějaký suchý strom , vítr a bylo to úžasné. A ta písnička je nádherná. Kdykoliv se někdo vrací do Vaší minulosti, dychtím po tom, tuto písničku znovu slyšet. Zatím se mi to nepovedlo. Vím, že Vám píšou tisíce lidí, přesto budu potěšena, když mi napíšete - proč ta písnička není nikde prezentovaná? Děkuji moc, věnujete-li čas na odpověď na moji otázku. Mějte se moc pěkné - krásná a talentovaná ženo! Zdraví Helena z Olomouce
  • adsesa

    Ahoj, chci se poptat jestli někdo náhodou neznáte adresu, kam poslat pozdrav pro Lucii? Adresu bydliště? Chtěla bych jí poslat takový malý šperk jako poděkování
    • Re: adresa

      agnese, ty nevíš, že Lucka bydlí v Otvovicích? Napiš Lucie Bílá ( nebo Hana Zaňáková), 273 27 Otvovice, okres Kladno. *4*
  • Lucie v ABRIMPY

    Právě jsme nasadili singl Lucie Bílé do týdenní hitparády TOP CZ 50 http://www.abrimpy.cz/top-cz-50/ , hlasovat pro nejoblíbenější singly můžete každý den 3x.
    TOP video CZ - hitparáda 20-ti českých videoklipů http://www.abrimpy.cz/top-video-cz/

    Hlasovat můžete každý den od středy 00:01 do následujícího úterý 18:00.

    více informací na stránkách ABRIMPY http://www.abrimpy.cz/podrobnosti/
  • text písně

    Mám pro vás text písně,která by se k vašemu hlasu hodila
  • Luky1987
    Martine i já bych si radši zalil uši betonem, abych nemusel ten řev od Lucií Bílé poslouchat *1* *1* *1*
  • Láska je stále s Vámi, i v době, když je Vám těžko!

    *4*
    Milá paní Lucko, vážím si Vás jako člověka a také jako profesionálku. Jste krásný človíček a je dobře, že jste na světě.
    Ráda bych Vám navrhla pár rad týkajících se vztahu člověka sama k sobě. Vzhledem ke zprávám, které tady čtu by bylo na škodu likvidovat je energiemi, které tady někteří lidé vysílají a tak volím cestu - pokud chcete, ozvěte se. Volba je na Vás. Zuzka *4*
  • beruskaa

    blboun

    lucka je supr, mela jsem tu cest ji poznat osobne. To co tady o ni pisou, ze byla alkoholicka, je mi uplne jedno. Je to minulost a ten chytrak co to psal tak ji nema urcite lepsi. At si nejsriv zamete pred svym prahem a pak at kritizuje druhe. Blboun.
  • "Můj syn Filip je předurčen k slávě!!!", řekla kdysi /cca před 10 - 12 lety/ Lucie Bílá. Vše se zdálo být tak jasné, když to tak naprosto suverénně řekla na kameru - neměla prostě pochyb...*3*
    /na základě jakých myšlenek vlastně zplodila tyto vize pro lidi? kde se mohou nacházet ty zázračné schopnosti jejího syna Filipa, na kterých by měla stát jeho sláva? čím chce oslnit asi svět? budeme čekat ještě dlouho?/ *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit