Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ich a nebo já

    zjistila jsem,,že tu někdo místo mě píše o Lucince hnusný věci. To co píšu já tak ji tu obhajuji a podporuji.Takže ten co tu píše to hnusný to já nejsem.Mám Lucinku mocinky ráda. *14* Nikdy bych o ní nenapísala nic co by jí mohlo naštvat a nebo urazit. *14*
  • alysea

    štěstí

    Lucka je úžasný člověk-ať už si říká kdokoliv cokoliv...Mám ji moc,moc ráda-její úžasný zpěv,to je talent od boha.Přeju jí hlavně lásku,zdraví a taky štěstí na lidi,kteří ji podporují a mají rádi... *3* *3*
  • Tiché gloria

    Ahoj všichni. Nevíte někdo, kdo hraje "milého" ve videoklipu Tiché gloria? Díky za odpověď. N.
  • OBDIV :-)

    Božská Lucie,příjměte můj absolutní obdiv k vaší přirozenosti a talentu,kterým Vás příroda obdařila.Byla jsem 14.3.09 na Carmen a měla to štěstí Vás vidět v celé své kráse,řádit a zpívat na jevišti.Byl to můj nejsilnější hudební zážitek v životě a že jich nebylo nějak málo.Byla jsem Carmen(Vámi) naprosto fascinovaná a popravdě se v ní i malinko viděla.Rozesmála jste mě a na konci i rozplakala,jak celý ten příběh,ta postava sama z Vás doslova sršela.A já Vám chci upřímě za ten večer poděkovat a taky za to,co děláte a hlavně jak to děláte.Zůstaňte i nadále tak krásně svá a přirozená ženská,prosím vás o to ať i ostatní "dámy" konečně pochopí,v čem že je pravá podstata ženskosti,přirozenosti a krásy.Ať se Vám i nadále daří ve Vaší kariéře,ale zároveň i v soukromém životě.K tomu všemu Vám přeji hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky a sexuální svěžesti,lidiček co Vás mají rádi a co se postarají o Vaše srdíčko,aby bylo veselé a vy mohla tak dál, být tou naší božskou Lucií...vaše Káča
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k třiačtyřicetinám
  • renata

    LUCIE BÍLÁ JE SRDÍČKO,KRÁSNÁ,MILÁ,LIDSKÁ.
    LUCINKO JSTE MOJE BOHINĚ. *4*
  • sraz třídy ze základky

    *3* Ahoj spolužačko,vím že máš spoustu práce ale přece jenom jsem si řekla že Ti napíšu, sraz se koná 24.10.2009,v 16hod.v Kralupech Lobečku,v restauraci Kotva,určitě do ranních hodin tak se snaž bude sranda tak se snaž.Měj se krásně *1* *5* *1*
    • hudy

      Re: sraz třídy ze základky

      Ahoj, ale obávám se, že tady si to asi nepřečte, silně pochybuji, že sem chodí...lepší by bylo poslat jí to přímo na její adresu... *3* !
  • krisbillova

    Těm s IQ tykve...

    Těm, co tady píší nechutné příspěvky určené přímo Lucce, nenamáhejte se, Lucka má tak málo času, že nechodí pomalu ani na svůj mejl, nebo na svý vlastní fórum na ofic. stránkách, natožpak na nějaký další diskuze o ní.Takže brzděte s pomluvami, už jen to, že jí vzkazy píšete sem dokazuje nevalnou inteligenci právě u Vás. *3* Kdo Luc zná, ví co je pravda a jak je ve skutečnosti zlatá, těmihle kecy "do větru" stejně nic nedokážete. *7*
  • gratulace

    lucinko,jsi jednička ani mě nenapadlo,že by slavíka vyhrál někdo jiný moc ti to přeju a gratuluju *3*
  • pro Lucku

    *4* ahojky,rozhodla jsem se napsat a doufám že to Lucku neurazí..je mi 26 let,a od dětství jsem slýchávala její hity a nejen její a moc se mi líbí,ne všechny samozřejmě,ale je jich moc..myslím že je fajn a sympatické že se svojí pracovitostí a chtíčem dostala až tam kam dnes a nadále držím pěstičky a doufám že se někdy dostanu na koncert a podám si s touto skvělou ženskou a maminou ruku a prohodíme pár slov.Hrozně Vás Lucko obdivuji,viděla jsem dokumenty zebra a další a potvrdilo to moji empatii k Vám.Každý se hledáme a i toho co nám to srdíčko na dlani a světýlko dá..ale hlavně jsem v podobné situaci jako VY kdysi.Mám 2 syny 7let a 22měsíců,skvělého manžela,ale hledám v telefonu komu zavolat s kým zajít na kávičku komu se svěřit..opravdového kamaráda-kamarádku...Jsem ukecanej Beran jako Vy a asi tím i lidi děsím.. *1* Jste svá,jako já a to je někdy těžké.. *7* mám Vás ráda i když se osobně neznáme,jste člověk se srdcem na dlani, vzpřímenou hlavou a rozumem kde má být a hlavně snažíte se být upřímná nehrát si na fiflenku ani být falešná.Jste moc milá a fajn a jednou nahoře a i dole..jako my ostatní.. *3* Každý máme lásku..cíl a touhy,radost a smutek..bílou i černou..rub i líc. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší