Přejít na výpis diskuzí

Lucie Borhyová

OSOBNOST 31.12.2006 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pry se na novu vraci Iveta Vitova myslim.ze Borhyovou zastini. Na rozdil od ni je Vitova v obrovske výhodě .Je neokoukana a mnohem krásnější nez Borhyova .
  • Ta určitě není 1978 ročník Ale aspoň 1968
  • Lucii Borhyovou jsem si nikdy neoblíbil, myslím, že v jejím případě už měla dávno zmizet z televizní obrazovky. Není na ní nic přitažlivého, spíše mně přijde už dost ordinární, o čemž mě přesvědčuje fakt, že jde, především v poslední době, z náruče do náruče. Rozhodně by bylo na místě tuto hlasatelku nahradit jinou mladou, půvabnou a jemnou (neokoukanou) tváří. Ovšem umění včas odejít, to dokáží jen skutečné osobnosti. Ona se tam bude držet, jak h...o košile, a ještě má oporu ve vedení ČT. Ta tam bude na obrazovce ještě po r. 2020, ČT v jejím případě chybí naprosto soudnost a vkus.
  • Vše nejlepší k tvému svátku.Přeje Karel *14* *14* *14*
  • lucie ma miminko *1*
  • Jsem se zamiloval!
  • Ty si naozaj chodila s Jágrom
  • Prosím můžete se každý starat o sebe. A dát Lucce pokoj. Má svých starosti dost, tak ji nechte ať si je sama řeší. Ona se také nestará o vás. Ten český národ, jenom závist a nic pěkného nepřát. Je máma a o děti se stará, že ji nevyšel vztah, to určitě neplánovala, jenom chtěla být šťastná, jako většina z nás.
  • *8* Že by tohle Lucka fakt nečekala? Od takhle zahnutýho raťafáka? Snad ho Linda nepodědí a bude hezká po mámě.
    *3* *4* *5*
  • Lucko vůbec se netrapte on není dobry clovek pro vas. Mate navíc a mladi kluci stoji za nic.Verte ja vim co pisu. Tak uz vůbec nebudte smutna.
  • Milý chytrolÝne Robiňe, ano, kdo by nebyl nadržený na někoho, kdo si pořídí stálou partnerku, miminko, potom všechno hodí na krk partnerce a jde se bavit! Vážně sen každé holky?! Toho bych zařadila do krabice zábavy na jednu noc a jelikož nejsem chlap, tahle představa mně fakt nebere.
    Ať si každý žije jak chce. Ale doporučovala bych, jsem děvkař, nepořizuji si stálou partnerku a už vůbec ne děti!!!
  • To už tak bývá že si to musí vyřešit žádná novina.
  • Kdo by vydržel s beranem????
  • ať se každý stará sám o sebe, oni si to nějak vyřeší
  • A už dost. To je opravdu nehoráznost jak tu Lucku tady všichni melete,jak chlapi tak ženský. Že se nestydíte.
  • Kritizujeme nekoho koho ani poradne nezname.At se nad sebou kazdy zamysli,urcite jsou horsi nez Borhyova.At si kazdy zamete pred svym prahem.
  • Ty jsi mi nějaký Chytrolýn nebo Chytrolýna Bono?
  • Všichni jsou chytrý a lehce se kritizuje,uráží.Jen oni vědí,jak to bylo.Mají spolu mimčo a tak by bylo nejlepší,kdyby byli zase spolu.Věkový rozdíl tam byl,ale to je snad fuk.Zdálo se,že byli šťastný.
  • Však víš kam se obrátit: David Zápal-Super.cz
    Uděláme si to pěkný. Pa,tvůj Davča
  • Konečně jsi volná,kdyby jsi věděla jak po tobě dlouho toužím.
    Buď jen mou.Prosim,Lásko MÁ jediná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit