Přejít na výpis diskuzí

Lucie Borhyová

OSOBNOST 31.12.2006 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucka

    Konečně nějaká ženská s normální postavou a ne žádná vychrtlina =) *1*
    • Re: Lucka

      lucie neni hezka.. kdo bude mit nejake pripominky at napise na muj eimal
  • POZDRAVY LUCII.

    LUCINKO,
    POSÍLÁM VÁM I VAŠÍ RODINĚ MNOHO POZDRAVŮ !
    Jiří *5*
  • :-)

    Lucka je kotel sympatická a hezká a moc jí přeju,aby se jí v životě dařilo, určitě si to zaslouží *3*
    • Re: :-)

      stím souhlasím máš dobrou diskuzi *4*
  • LUCCE

    LUCIE!
    Y LOVE YOU !!!
    Jiří
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *15* *5* *15* *3*
  • samanta

    pani borhyova je dobra moderatorka je lepši než miša ochotska jo mate pekneho syna naschledanou *14*
  • ...

    kdo řiká že je hnusná tak ať se nad sebou zamyslí jestly je to chlap tak pochybuju o tom že to není pošahanej buzík prosimtě chlape co se ti teda líbí?nechci vydět za kym ty lezeš!A namyšlená není je v pohodě fajn baba.Když chcete ponižovat a urážet běžte si vidláci na venkovskou piškotéku dat do kokosu a nenavážejte se normálně myslících lidí kteří jsou pro společnost přínosem a kteří vám vydělávají na podporu protože vy jste tak dementní že si ani nenajdete dobře placenou práci!Jak říkal náš mistr nahnal bych vás na stadion a postřílel :D k čemu ste?děte se léčit už mě z vás opravdu ujíždí nervy!
    • lucka borhyová je nejlepší

      dovolte abych se vám představila jsem barbora sestra gabči mě se mužete ptát na cokoliv o lucce borhyový.když nám budete psát dejte jako titulek lucka borhyová je nejlepší.tak poznáme že jste to vi.nebo se take mužete zeptat skoro na každou slavnou osobu to má sestra zapoměla napsat.když ji nebudeme znát to se možná nestane tak vám odepíšeme.tak vás zdraví barbora sestra gabči.
      • lucka borhyová je nejlepší

        já se moc omlouvám tam v tom komentáři mělo být že jestli ji budeme znát tak vám co nejdřív odpovíme.a když nebudeme znát tak se pokusíme něco o ní zjisti.moc se omlouvá barbora sestra gabči
    • Re: ...

      Přál bych ti s ní strávit jeden den v práci a mluvila by jsi hned jinak:-))))))
  • POSÍLÁM POZDRAVY !!!

    *4* Milá LUCIE ! *14*
    Posílám Vám mnoho srdečných pozdravů od nás z překrásných Beskyd !!!!!
    Lucie, já a mnoho dalších mých dobrých známých Vám moc fandíme a do budoucna slibujeme, že v držení palců Vám nepolevíme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *15* *4* *15* *4* *15* *4* *15* *15* *14* *15* *14* *15* *14* *15* *1* *4* *15* *4* *15* *4*
  • Ahoj !

    AHOJ LUCIE !
    Já budu oslavovat svátek zítra, ale své oblíbené LUCII pošlu pozdravy a přání všeho dobrého v životě již dnes !!!
    *1* *1* *1* Olča *1* *1* *1* *15*
  • LUCCE

    MILÁ LUCIE!!!
    Chci Vám vyjádřit své velké sympatie k Vám. Přejí Vám jen samé šťastné dny do budoucna !!!Jsem Váš velký fanda a obdivovatel !!! Jiří

    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5*
  • AHOJ

    Ahoj Lucko!
    Jsem stejný ročník,narozená ve ŠTÍRU a tak si života docela dost užívám !Dnes slavím svůj svátek a spolu s dalšími přáteli vzpomínáme slavné osobnosti.Lucie, u Vás jsme se jednoznačně shodli,že Vás dnes touhle formou pozdravíme !
    MILÁ LUCIE MOC VÁS ZDRAVÍME A DRŽÍME VÁM PALCE!!!
    ELITA









    )













    *3* *1* *3* *15* *15* *15* *14* *15* *15* *3* *1* *15* *15* *15*
    • Re: AHOJ

      ...TAKÉ PŘEJEME VŠECHNO NEJ VAŠÍ RODINĚ !!!
      ELITA (LIBA,JIŘÍ,JOHN,HANKA,KAREL,ad....) *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* * *3* *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit