Přejít na výpis diskuzí

Lucie Borhyová

OSOBNOST 31.12.2006 
306 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luci jsi kočka
  • Ať růže na cestu sypou se Ti,ať každé přání splní se Ti,ať Tvé srdce má lásku. To Ti přeji k Tvému dnešnímu svátku. Pepíno. *3*
  • další dítě..už zase..s jiným ! *15*
  • Dejte jí pokoj a starejte se o sebe.Pěkná ženská a vy jen závidíte.
  • Milá Lucinko.
    Jste super kost.Přeji Vám hodně štěstí ale především zdraví.
  • Paní Borhyová,

    prosím Vás, nerozpřahujte při každém vstupu na obrazovku ruce!!! Vypadáte jak bědující stařena na zápraží, která zvolává ACH BOŽE!
    Za jedno vysílání rozpřáhnete až 20x ruce.
  • Pane, pročítala jsem si diskuzi a počet vašich příspěvků mě ohromil, pravděpodobně jste platonicky zamilován do studené zmalované blondýnky, která učínkuje v poměrně úspěšné parodii na zprávy.
  • Ta Borhyová už mě nebaví,všude pozuje s tím podivínem,už to není ono..ztratila veškerou soudnost !! Trapné a to jak kloubí čelist,taky
    pusu jak vrata ! *15*
  • nesnášim tě *16* *12* *11* *10* *11* *12* *12* *16*
  • ...oprava : v životě
  • Lucie,
    přeji Vám jen samé úspěšné dny v živbotě !!!
    fanda Jiří
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Text Vašeho příspěvku *14* *14* *5* *5* *11* *11* *12* *12* *11* *11* *12* *12* *11* *11* *12* *12* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!! *3*
  • ..dneska to pořádně přehnala !! Hrdličkovi v tv neřekla dobrý večer,ale
    ahoj ! Už sme si zvykli že se po něm všude plazí,ale v tv by měla zůstat
    profesionální !!!!!
  • Milá Lucie !

    Přeji Vám hodně pevné nervy a samé úspěšné dny !!! fanda Jiří *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Nezlobte se Lucie,ale chováte se,jak pubertˇačka.Michal hrdlička by vám mohl dělat bratra a s tím byste určitě nechodila.Co se týká vašeho bývalého vztahu moc dobře jste věděla,že nebude fungovat vztah na dálku,ale přesto jste do toho šla.Myslela jsem,že máte,jak se říká pod čepicí,že jste s tím musela počítat,ale spletla jsem se ve Vás.Na to,že Vám bude v dubnu 35 let,tak se chováte opravdu pubertálně.
  • Milá Lucie!
    Přeji Vám do Nového roku 2013 hodně zdraví,štěstí,lásky,peněz a mnoho úspěšných dní !!! fanda Jiří z NJ. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Zprávy na TV Nova jsou právě určeny pro ztroskotance!

    Na tohle se totiž normální člověk dívat opravdu nepotřebuje.

    Seriózní zprávy jsou nanejvýš na ČT, případně si přečtěte noviny a tam vám doporučuji Hospodářské.

    Tuto parodií na "zprávy", kterou TV Nova vysílá bych doporučil jen fanouškům bulváru, a proto se tam paní Borhyová uplatní.
  • MILÁ LUCIE!
    Přeji Vám hodně úspěšných dnů !!! fanda Jiří *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Text Vašeho příspěvku *10* *12* *16* *12* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší