Přejít na výpis diskuzí

Lucie Hadašová

OSOBNOST 10.3.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doposud nejhezčí miss

    Měla před ostatníma dost navrh! Má krásný vlasy, řekla bych, že je to nejhezčí miss doted zvolená. Kdo říkáte, že ne, je to jen vaše trapná zástěrka, nebot byste jí chtěli!!!Je sexy, taková je pravda,zlatíčka...
    • Re: doposud nejhezčí miss

      haaaahaaa, takovej vtip sem teda dlouho neslysela :DDDD
    • Re: doposud nejhezčí miss

      to je tvůj názor že je nejhzčí ale pro mě nejkrásnější není!!!!! *5*
  • ošklivá jak práce

    pěkně ošklivá miss by mě zajímalo jak to vyhrála krásou nebo inteligencí těžko *5*
    • Re: ošklivá jak práce

      tak tady dej svoji fotku a nascanuj vysvědčení ty inteligente *3* *1*
  • Lucka

    Ahoj,
    konečně je mezi misskami jedna, která se opravdu věnuje tomu, čemu slíbila. Navštěvuje útulky pro zvířátka a pomáhá. Ve čtvrtek byla u nás ve Zlíně a fakt jí to s s Míšou slušelo. Není taková, jak se o ním píše. Chce to ji poznat
  • Ahoj...

    Je určitě hodná, což u Missek člověk musí oceňovat nejprve! Postava a krása je až za tím vším. Ona má určitě všechno a takové ty kecy ,je hrozná' jsou jen kecy závisti! Lidi, co vám udělala???
    • Re: Ahoj...

      Já ji znám a proto vím jaká...je
      umí se přetvařovat a jak vidím skočili jste jí na lep:)Jako každý..Ve skutečnosti je příšerná.. *16*
      • Re: Re: Ahoj...

        Jasně, bydlíš vedle ní, co?
    • Re: Ahoj...

      Jojo, souhlasím? Ublížila vám či co? Tak se vspamatujte a k smíchu jsou ti vaši tokiáci nebo ta brabína Hiltonka!umínění jak něco........ *8* *3*
  • Lucie Hadašová

    Je hrozná!!! *13* *8* Nechápu, jak mohla vyhrát Miss!
  • Kočka

    Je jako anděl *4* .Má krásné vlasy,tvář a ta její postava toje něco uchvatného.Je to nejhezčí žena na světě.No prostě jí hrozně miluju!
    • rades

      Re: Kočka

      No tak to ti teda gratuluju k totální destrukci, kámo! Ta by tě přivedla leda tak do hrobu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit