Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    I já mám rád Lucku Vondrackovou je dobrá zpevačka a není ani vubec namyslená
  • Je moc dobrá,mám ji ráda.
    Má krásný hlas,je krásna a i v herectvi( např:Babovřesky) je moc šikovná.
    Prostě je senza<3
    A chtella bych se sní někdy sestkat osobně;-)
  • https://holamiroslava.wordpress.com/2015/01/17/lucie-vondrackova/

    Tady jsem sepsala něco o Lucce
  • lucka je opravdu hezká,mám jí moc rád.
  • Luky1987
    Od Lucky Vondrackove se mi nejvíc líbí písničky Strach a Ty jsi ten nej. Jako herečku jí hodnotím nic moc. PS jinak nic proti ní nemám je to fajn holka
    • víte co myslete si co chcete,náhodou hraje hezky.
  • Luky1987
    Nic moc herečka je Lucka Vondráčková, ale jako zpevacka docela ujde
    • to určitě.
  • Vše nejlepší k dnešnímu svátku.
  • Lucko všechno nejlepší k dnešnímu svátku,hodně,štěstí a zdraví. *1*
  • Velmi mě pobavilo, jak někteří nazývají Lucii Vondráčkovou zpěvačkou. Vůbec nechápu, jak se mohla dostat do soutěže o Českého slavíka. To už jsme asi velmi málo nároční na interprety, když se nachází ve stejné kolonce např. s Lucií Bílou. Její hlas je průměrný, nijak zabarvením zajímavý. Spíše bych řekl, že si na zpěvačku jenom hraje. To se přece nedá srovnat s její tetou Helenou Vondráčkovou či zmiňovanou Lucií Bílou - to jsou opravdu zpěvačky. A herectví také nestojí za nic. Důležité je se soustředit na jednu věci na 100% a to na takovou, na kterou má opravdu talent, což je tanec nebo využít svůj krásný zevnějšek třeba v modelingu.
    • Hele když nemáte rádi Lucku tak co ru děláte Lucka je užasná zpěvačka a herečka a kdo říká že neumí zpívat nebo že si hraje na zpěvačku tak se děte raději vycpat. Já vím někdo ji nemá rád ale nemusí te překazit lidem ošklivé komentáře!
    • anonyme vy blče je to zpěvačka.
  • Ahoj,
    mě se Lucky písničky moc moc moc líbí jsou moc hezké a Lucka vždy chce tím něco vyjádřit.
    :D JE PROSTĚ NEJ NEJ NEJ !!! *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší