Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Ako speváčka Lucka Vondráčková ujde

  • Luky1987

    Nemám ju rád. Podpriemerná, slabá herečka aj speváčka 

  • Všechno nejlepší k přirozeninám! Posílám pusinku! 

  • Luky1987

    Speváčka je to tiež nič moc 

  • Luky1987

    Film Post coitum🤮. A Lucie Vondráčková je podpriemerná herečka 

  • Luky1987

    Inak ju teda nemusím vôbec 

  • Luky1987

    Lucka Vondráčková ako speváčka niektoré pesničky má dobré, ale herečka je nič moc teda

  • Čau Lucko!


    Jsi kočka 🐱!



    Posílám pusinku!

  • Luky1987

    Podpriemerná herečka a speváčka je Lucie Vondráčková 

  • Luky1987

    Helenka Vondráčková je lepšia ovela aj ako speváčka 

  • Luky1987

    Nemusím ju 

  • Mám pocit ze nikomu.. proč tam pořad leze nikdo na ni není zvědavej

  • No jo paní Ing. … ale na světě je to trosku jinak a když je teta Hela v soukromí pěkná sůva a i Lucie také tak je jasně ze domluva 0

  • No to nechápe nikdo .. ale to je tím jménem a ze se umí vecpat kam potřebuje 

  • Luky1987

    Lucie Vondráčková ako speváčka ujde a niektoré pesničky má dobré, ale ako herečka nič moc

  • Všechno nejlepší k přirozeninám! 

  • Luky1987

    Lucie Vondráčková ako herečka a speváčka fakt nič moc, nemusím ju

  • MartinDyntar

    Jako herečka a zpěvačka je podpruměr! Skutečně nic moc co by stálo druhým myslím už za řeč. Nechápu už sám ten nekritický její obdiv. Nechápu! Nerozumím tomu! Vysvětlete někdo! Děkuji!

  • alena2

    Vazena pani Lucie, vekem byste mohla byt moje dcera~moje druhorozena je o 4 roky mladsi~rada bych Vam sdelila, jaky poklad pro nasi republiku vzdy byla Vase teta Helena, at uz jako solistka, ci jako clenka Golden Kids. Jedno z prikazani uvedenych v Bibli zni~ Cti otce sveho a matku svou!~maminka s tatou jsou jiste pro Vas na prvnim miste, prosim ale, neopomente ctit hodnoty z Vaseho okoli, a ja mam na mysli predvsim hodnoty, ktere cely zivot obetave vytvarela Vase teta Helena. Videla jsem v TV Vase spolecne vystoupeni~obema se Vam velmi povedlo.V Bibli uz neni to, co me, jako maminku dvou dospelych deti velmi oslovuje~ cti hodnoty, ktere jsou kolem Tebe. Moc me mrzi, jak znehodnocovan je v dnesni dobe pojem ZENSTVI~to je apelace na Vas~a mam trochu obavy, aby i hodnoty vytvorene Vasi tetou Helenkou, nebyly znehodnocovany.Jste pribuzne, a na svou tetu muzete byt jen HRDA. Moc zdravi a uspechy po vsech strankach~mam na mysli predevsim Vase materstvi~preje vrstevnice Vasich rodicu i Vasi tety

    Ing. Alena Stockova~Rambouskova.

  • Tak proč sem lezete?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit