Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Lucie, moc Vám gratuluji k umístění ve Slavíkovi, moc jsem Vám fandil, škoda, že jste nebyla první. Mám velice rád Vaše písničky, ještě jednou velká gratulace.
  • Az tak moc bych to neprehanel. V techhle vecech se varim uz od narozeni(matka herecka, otec hudebnik) a muzu rict ze tohle si docela prepiskl. Sice je pravda ze casto v techto oborech (tzv. kulturniho charakteru) dochazi k urcitym "uletum" pro penize, ale z druhy strany ma to svuj vyznam ve vyvoji showbiznesu a to dost velky. Tim v zadnem pripade nechci tvrdit ze Lucka tohle provozuje, spise naopak. Ale ik dyby k necemu takovemu dochazelo, tak ji prece nemuzete za to odsuzovat, protoze se snazi :-) pro nas prip. vas fanousky, abyste videli a poslouchali jen to nejlepsi a hlavne tedy aby se vam to libilo. Ke vsemu zijeme prece v demokratickem state, takze musime respektovat kazdeho cloveka, pac kazdy clovek je osobnost a zaslouzi respekt a pochopeni. Btw: podle me akorat zarlite na to ze verejne malicko odhalila krasu sveho tela, ale za krasu se prece netresta, nebo snad jo? p.s.:zarlivost je dukazem fyzicke touhy, respekt a pochopeni je dukazem duchovni lasky...(Tarantul) Mate-li nejake otazky - piste mi na mail jinak bych chtel Lucce poprat hodne uspechu a vydrze ;)
  • žasněte krása ve sve peavé podobě.
  • oprava predesleho vzkazu

    Žasněte krasa ve sve pravé podobě!!!!
  • já mám Lucku strašně ráda, když vidím její fotky s malým,tak jí až skoro závidím. Strašně moc jí přeju,aby byla šťastná, protože ona si to zaslouží. Je skvělá, úžasná, krásná....a s Tomášem ji přeju hodně štěstí,ona je jedna z mála českých osobností,která zůstala svá a naprosto přirozená a tím je mi strašně sympatická. Já ji prostě zbožňuju... *14* *5* A nemyslím si,že Lucka jde jenom po penězích,je pravda, že ona si na sebe dokáže vydělat i bez chlapa a to,že se vdala za hokejistu (navíc taky velmi sympatického), ji velmi přeju a přeju jim hodně štěstí.
  • Všechno nejlepší k narozeninám *4* *14* *4*
  • Já vím že nic hezkyho o ní neřeknu ale už mě to sere tak sem to tu musela napsat nevím jestli ostatním se libí ale to má byt ženská když má obočí jak brežněv? je to strašné, fůj
    • Re:

      Ty kundo jedna těd myslím tu Sisi, protože Lucku zbožňuju. Já bych chtěla vidět tvoje obočí ten tvuj zarostlej příkop magorko. Podívej se na sebe a pak kritizuj Lucku, která je narozdíl od tebe krásná a hodně talentovaná. PÍÍČČČČČČOOOOOOO *16*
      • Re: Re:

        Lucie má opravdu kvalitní fanynky.
  • Lucka je podle mě moc dobrá nevim jak ostatní ale přeji ji aby měla 10 let za sebou 1. místo z ocenění Slavík *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* I love you



    Lucka je můj Favorit a proto dělam projekt o Lucii snat se nezlobí *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Evan , Lulinka :-D má pravdu. No a co že se vzala s Plekancem a mají spolu dítě. Co kdyby tě hokejista taky ošukal!!To bych se ti nesmála!!! Evan tebe hokejista ošukal , zmrdal , ošukal. ty s říkala do toho rychleji aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooooooooooo.jehjehjeah. hahahah
    • co prosím? tohle do diskuze nepatří a přeji si aby jste ty sprostý slova přestali psát.A žádné urážky.
  • Lucinecka

    Je a bude vzdycky ta nejhezci holka co sem kdy videl. Urcite nebude ani hloupoucka. Mam ji rad. A mate to :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit