Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blog o Lucce

    ahoj kdo máte rád !!!Lucku tak se mrkněte na www.vondrackovalucka.blog.cz
    Díky *3*
  • lucinka

    ja nevim ale jsou obe hrozny *5*
    • Re: Lucina

      Lucina vondráčková je největší protekčka na světě, nebýt Vondráčkovic klanu, neštěkne po ní ani pes.
      • vy jí neznáte tak jí neurážejte.
  • Atlas 30+

    Lucko,pokud to budeš číst...Pokud někoho uznávám v cr..byznysu,jsi to Ty..mysli si co chceš,já nic neočekávám..jen to vegetarianství..Jinak Marmeláda..taky dobrý...
    *3*
  • pridej si me

    ahojik lůco byla bych rada kdybyses nam ozvala na e-mail od kaci je:tleskoprdelka@seznam.cz a od lůuci takze odeme je:pussycat07@seznam.cz tak pa a jsi fajna zpevacka a amem te moooosinky radiiii pa luca a kata!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Ahoj

    Neviděli jste někde Lucku? Nějak jsem ji poslední dobou nesledoval a jakmile se na tu holku chvíli nedává pozor, tak hned je někde, kde by rozumná formsa života nikdy nebyla. Nevíte, kde byla poslední dobou? Já zhodnotím, zda to bylo rozumné či nikoliv...díky
    Jo a víte o tom, že začala škola?
    Fakt.
    Tak pro ty, kteří s ní mají problémy, tady je rada:
    Prostě se problému vyhni...
    *1*
    *4* to jsem já...ahoj. *15*
    • Re: Ahoj

      Čermáku, ty se pokoušíš i tady? To budeš hledat pořád a nedáš si pokoj? Ty jsi fakt úchyl všech úchylů, lidi, Čermák je jeden z největších slizských magorů,kteří existují,pozor na něj! Otravuje všude, aby se k Lucce nějak dostal, asi zapomíná brát prášky.
  • Oprava

    v textu došlo k chybě. Má tam být: ...rozumná forma života... *14*to jsem opět já a mé emoce: *4*
  • Pro Lucii

    Já vím jak máš ráda tetu helenu:-)http://www.osk-art.cz/gall ery/displayimage.php?album=topn&cat =10233&pos=0
    • Re: Pro Lucii

      Myslím že Lucie nikdy neměla moc ráda slavnou tetu Helenu určitě žárlila že Helena je nedostižnou hvězdou jak pro lidi tak i v jejich rodině.
      • Re: Re: Pro Lucii

        no já myslím že to nemusí být tak docela pravda možná jen kvůli ní je teď tak slavná a je taky dost dobrá právě o ní dělám referát na hudebku! *4*
  • Paní Lucie koncert s Michalem Davidem je prostě super, a Vy jste úžasná, velice Vám fandím a to jsem starší ročník je mi 60 let, máte moc hezké písničky, Vaše klipy se mi moc líbí, díky za hezký zážitek.
  • MartinDyntar

    Jako herečka a zpěvačka je podpruměr! Skutečně nic moc co by stálo druhým myslím už za řeč. Nechápu už sám ten nekritický její obdiv. Nechápu! Nerozumím tomu! Vysvětlete někdo! Děkuji!

    • No to nechápe nikdo .. ale to je tím jménem a ze se umí vecpat kam potřebuje 

  • tlačenka od Helenky

    Budoucí maminka Lucie Vondráčková (31), která čeká dítě s hokejistou Tomášem Plekancem (28), nesmí za volant. Trpí totiž zvláštní poruchou, kvůli které, když vyjede na vozovku, ohrožuje sebe i všechny ostatní řidiče. A pokud by chtěla řídit i v těhotenství, ohrozila by navíc toužebně očekávané dítě. Proto se musí přepravovat "sockou". konečně lapila bohatýho a přestane snad závidět Helence,která na rozdíl od této malé m..r.t.y umí zpívat!!
    • Seš asi hodně v nepořádku....!!!!!! spíš ta Helenka je pěkná blbka. Stěžuje si že ju nehrajou v rádiu, je blbá jak nevim co....a ten její manžel je taky pěknej de/il
    • Tak trapně debilní komentář tu dlouho nebyl..!! *16*
    • Re: tlačenka od Helenky

      souhlasím se vším, co je napsáno od Jirky, ještě přidám tu přetvářku: v rádiu naživo ještě před měsícem přísahá, že není v tom a najednou šup dneska je ve čtvrtém měsíci, asi jí osvítil "duch svatý"
    • Re: tlačenka od Helenky

      Píše Vám Nějaký Jirka.Ví všechno. Ráda bych na něj dostala adresu, protože lidí, kteří vědí všechno je málo.
      Jednoho takového jsem měla doma a naštěstí jsem se ho zbavila. Věděl o mně i to, co jsem já netušila. Střesme se takových.
      Pozdrav Lucce psílá Jana- 1938.
    • angelus

      Re: tlačenka od Helenky

      Jsi cvok a nevíš, co plácáš.... *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit