Přejít na výpis diskuzí

Luděk Munzar

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P.Munzar

    Než někoho hodnotím , snažím se nejprve pochopit codělá tak jak to dělá a jak bych to na jeho místě dělal já.Rola p.Munzara, které jsem viděl, zagrál dobře a přesně tak, jak si to ržizér a auotr přáli.Někomu asi více vadí jeho projev, kterým dává jasně najevo svůj vztah k zemi kde se narodil, ke krajině ve které žije,vztah k tomu, čemu se říká "vlast".Kromě serie Prameny -Stromy -Rozhledny , namluvil i ještě jeden .možná zajímavější film - BUde PRaha naše ?Myslím si, že takových lidí jako je p.Munzar není v této zemi mnoho a bohužel ubývají.
  • P. Munzar

    Pánové, vy znáte pana Munzara osobně, nejen jako herce, ale jako člověka ? Je vidět, že ne. Nezapomeňte, že jsou lidé, např. jeho sousedé, kteří ho znají spoustu let a dost dobře.
  • Luděk Munzar

    Přátelé je mi velice líto, že si musím číst příspěvky typu, že je pan Munzar protivný a namyšlený chlap..jak může být namyšlený, když tak obětavě a neohroženě zdolává například rozhledny, hledá prameny řek a všechno to dělá v podstatě zadarmo..dělá to pro Tebe, pro mě pro nás dobré a poctivé lidi!! Vždyť kde bychom byli bez jeho pramenů..přichází na svět a nemá viny, zvolna se rozlééévá do krajiny..matkou je mu zem,po které zvolna stéká..rodí se jako pramen a umírá jak řeka
  • Ludva je fajn a Bára po něm..

    Takže vážení..nedovedete ocenit preciznost a zkušenosti velké osobnosti...vaše názory na p.Munzara jsou ubohé a neopodstatněné..styďte se..Luděk je velký herec a jeho dcera Bára má vlohy po něm...poroučím se.. *5*
    • jansovka

      Re: Ludva je fajn a Bára po něm..

      přesně tak oba jsou velcí herci a Bára je přesně po něm. celou jejich rodinu mám moc ráda.
    • Re: Ludva je fajn a Bára po něm..

      Já bych řekla totéž
  • Luděk je bůh

    Luděk je neuvěřitleně obětavý a skvělý člověk a herec. Má mnohé negatíva, ale jeho pozítíva je převýšují několikanásobně.Luděk je moc příjemný pán. Furt ve fyzičce a talent nezkazit vtip. Mám ho rád. Stejně jako jeho fanclub. Všichni mu závidíte jeho mladickej vzhled a zápal a urážite ho. Je mi to moc líto. Je to skvělej herec
    David, člen fanclubu.
    • Re: Luděk je bůh

      Rád bych mu poslal dárek k narozeninám a nemám adresu. Pomozte. dan
      • hudy

        Re: Re: Luděk je bůh

        Ahoj, adresu bydliště ti nikdo neřekne, ale zkus to poslat do Vin. divadla na jméno jeho manželky (Jana Hlaváčová) nebo dcery(Barbora Munzarová) s žádostí, aby mu to předaly:
        Divadlo na Vinohradech
        Náměstí Míru 7
        Praha 2
        120 00
  • Jiný názor

    Každý má právo na svůj názor, možná na někoho působí Luděk i Bára Munzarovi nesympaticky, ale já je oba moc obdivuju. Luďka Munzara jsem viděla v mnoha rolích a děkuju mu za pěkné chvíle, které jsem při jejich sledování prožila, všechny role zahrál opravdově, od srdce. Také seriál Prameny a Stromy se mi v jeho podání moc líbil. Báru jsem zatím viděla jenom v Ordinaci a tam na mne působí ohromně uklidňujícím dojmem. *14* *4*
  • Díky, pane Munzare

    V jeho podání skvělá trilogie Rozhledny, Stromy a Prameny. osobně ho neznám a nechci posuzovat, ale tyto pořady byly naprosto úžasné !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit