Přejít na výpis diskuzí

Luděk Sobota

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MIlý Luďku
    Všechno nejlepší k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví!!!! *4*
  • Dobrý den,
    pokud si čtete pozorně rozhovor s Luďkem Sobotou, zjistíte , že informace o rozdílu věku mezi manželi je chybná, nehledě na to , že by syna porodila jako děvčátko.... Paní Sobotová bude asi tak o 18 let mladší, než její manžel.
    Alena
  • Taky by mě zajímalo, zdali paní Sobotová je opravdu o 30 let mladší...tipla bych tak, že o 20...
  • Dobrý den, chtěla bych se zeptat pane Luďku na Vaší paní....protože v novinách vyšlo, že je o 30 let mladší.......jak tomu prosím je doopravdy...Petra z Ostravy *3*
  • Všetka česť, Luďku Soboto. *4*
  • narozeniny

    Vážený pane Luďku
    Gratulace s přáním k včerejším narozeninám hodně štěstí,zdraví.
  • přání

    Milý Luďku
    Přání k Vaším narozeninám všechno
    nejlepší hlavně pevné zdraví,štěstí
    a dobrou pohodu do dalších let.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Ve své době byl OK

    Ludek sobota byl vzdy dobry komik. To ze v pozdejsi dobe trochu "zanikl" bylo tim ze prisli jini novejsi a mladsi herci.
    I tak ale ho mam stale rad. *4*
  • FLERTOS

    Všechny fotky,co uveřejňuji na tomto webu si můžeš stáhnout.Zdar,Honza *3*
  • honzis

    pošly mi taky nejaký fotky na flertos@email.cz
  • ***F*A*N***C*L*U*B***

    Pojďte,založíme fanclub Luďka Soboty.Zaslouží si to. *4*
  • myslim sí že je to suprový herec a že je spíše pro starší lidi *3* !Jinak ráda se na něj podívám!
  • pomoc...:)

    potrebovala by som zistit ako sa vola jeden film, v ktorom hra ludek sobota.film sa vola priblizne "jeste vetsi blbec, nez sme doufali". dakujem vopred, moc to potrebujem vedieť...
  • práce

    Vážení přátelé, měl jsem možnost spolupracovat na jednom pořadu s panem mistrem Sobotou. Také mám možnost díky netu mluvit s Vámi...Moje parketa ja sport a můžu Vám garantovat, že setkání a práce s umělci formátu pana Soboty je motivací i pro nás reprezentanty ČR v úpolových sportech... Kdokoliv dnes může hovořit a komentovat ale já jsem zvyklý podávat výkon, na který jsem připravený jako závodník a profesionál. Pan Sobota je profesionál připravený zahrát co mu scénář dovolí a tak jako před X lety i dnes opět v TOP TEN classe...Letos jsem obhájil po šesté titul mistra Evropy v úpolových sportech a stejně jako před X lety si mistra Vážím jako kluk, táta, možná i umělec ale hlavně jako človíček, kterž dokáže ocenit profesionalitu a "kumšt" ....Váš Vladimír "Dragon" PS: Pište jen s podpisem a kontaktem
  • DIVADLO KATASTROFA PCE

    Mzslim, ye bz se meli na Internetu objevit nejake nove strankz s ludkem, napr klub fanousk;. ludek bzx si to zaslouzil a televize by ho mela vzsílat castej a měla by o něm natočit více dokumentů, bohužel nás Luděk už tošičku opouští, aby ho znali také mladí.
  • Ve své době byl OK

    Ve své době byl Luděk Sobota jistě výborný, avšak na přelomu 80.-90.let již lidé čekali na něco jiného... Navíc Luděk nedokázal zcela nahradit nezapomenutelného Jirku Grossmanna jako partnera M.Šimka (což nedokázali ani jeho další partneři). Přesto patřil Luděk mezi významné komické herce zejména 70.-80.let. - vzdejme mu čest a dík za to!
  • Má pěknýho, ale trochu namyšlenýho syna... Je superhvězda ve volejbale:oD!!!!!!
  • :o)

    L.Sobota je proste boží!!!!!!
  • luděk

    myslím,že l.s.je největším hercem všech dob
  • 13.komnata

    Luďkovu 13.-tou komnatu můžete vidět na
    http://www.ceskatelevize.cz/vysil ani/1186000189-13-komnata/28500-lud ek-sobota.html
    Honzis *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit