Přejít na výpis diskuzí

Luďka Kuralová

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vono to i zpívalo? Myslí si, že je Zagorová???
  • Zdravím Vás Luďko,...
  • Zdravím Vás Luďko,..
  • Re: iiii

    Luďka je vlastně Ludmila.Většina Ludmil si nechává říká Lída.Luďka je pro ženské jméno netradiční.Jinak Luďka se super ženská,jezdí zpívat s Peťou na Šumavu do Železné Rudy - Ski bar - Samoty.Je to fakt pecka.Není to žádná namyšlená fiflena,ale příjemná a pohodová ženská.Zpívá bombově. *3* *4*
  • iiii

    Když sem viděla další skvělou moderátorku, zahřálo mi u srdíčka. Sympatie vyzařují každým krokem- že *15*
    Ludka ale neni v kalendáři....tak jak se jmenuje ???? *8* *8* *8* Jinak...plzeňačka jak má být a má příjemný hlas...a nevíte jestli stále bydlí na borech???? to víte...nebojte..nejsem žádný masový vrach, jen jsem chtěla vědět něco víc...tak ahoj a neodpovídejte..ty morfyum....nebyla si na chatu s ívy???, óo máš pěkknou přezdávku....teda nick aha:-) tak se mejte a nechte pozdravovat Luďku...
  • Sympatická třicátnice

    *3* Jééééé zrovna nedávno dělala sestřence maturák....Luďko,jestli si to čteš, bylas V sobotu v plzni na HT4!!!!
    A tvoje ,,poloviční" sestra právě maturovala!!!!!! já sem taky maturovala se sestřenkou....víc ale muk...je sympatická a krásně zpívá s Drýnem:-):-)
    A v nekonečný šanci se mi taky líbila!! *4* *4* *4* *14*
  • představa

    Jen škoda že k těm stotisícícům nepřidala svoje tělo. Dal bych si říct a strávil bych s ní i několik nocí po sobě. velmi mne přitahovala v džínách byla pro mne nejvíce sexy. ve studiu kde uváděla tu šanci bych ji kolikrát sahal na její nádhernou prdelku přes kalhoty. během reklamy bych se však nespokojil s dotykem přes kalhoty. Zajel bych ji pod tričko na její nahé tělo. po zádech až na místo kde měla sepnutou podprsenku. tu bych ji povolil a dotýkal se jejich nahých prsou. Poté bych ji rozepnul kalhoty a klekl si před ní. Kalhoty by odpadly dolů a stála by přede mnou ve svých kalhotkách. ty bych z ní pomaloučku svlékal a vychutnával si pocit jejich obnažené číči. tu číču bych ji svým jazykem začal lízat až bych ji dostal do stavu, že by si to chtěla rozdat hned. Prostě bych tě šoustal luďko. *4* *4* *4*
  • Nebeští jezdci

    Tedy ti Nebeští jezdci od Remarqua, to je opravdu nářez!!!
  • šance

    moderuje ŠANCI ale Prima ji moc šancí nedává !!!! PROČ !!! Když vidím Všetečkovou no nazdar ? ! ? Buď prima a doufej Luďko že PRIMA ti dá prima šanci a když tak jejich škoda. Drž se v Americe s Izerem ti to sedí.
  • sl. Kuralova je velmi talentovana a zaroven krasna moderatorka. Je ale prilis divoka a to ji ubira na serioznosti.Ludko, Ty jsi predci SEHR inteligentni, Ty nemas zapotrebi saskovat. Zdravi Te zamek Düren.
  • Je to prsatá ženská.
  • Je to kus baby, tak jakápa tlustší *4* *14*
  • P.S

    jen škoda, že není víc fotek s ní *9* to bych si ji dal na plochu
  • Taková parodie na Lucku Borhyovou

    akorát tlustčí :-(
  • pěkná a symplastická .. . :-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit