Přejít na výpis diskuzí

Luďka Kuralová

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sympatická třicátnice

    *3* Jééééé zrovna nedávno dělala sestřence maturák....Luďko,jestli si to čteš, bylas V sobotu v plzni na HT4!!!!
    A tvoje ,,poloviční" sestra právě maturovala!!!!!! já sem taky maturovala se sestřenkou....víc ale muk...je sympatická a krásně zpívá s Drýnem:-):-)
    A v nekonečný šanci se mi taky líbila!! *4* *4* *4* *14*
  • sl. Kuralova je velmi talentovana a zaroven krasna moderatorka. Je ale prilis divoka a to ji ubira na serioznosti.Ludko, Ty jsi predci SEHR inteligentni, Ty nemas zapotrebi saskovat. Zdravi Te zamek Düren.
  • Je to prsatá ženská.
  • Zdravím Vás Luďko,..
  • Zdravím Vás Luďko,...
  • P.S

    jen škoda, že není víc fotek s ní *9* to bych si ji dal na plochu
  • iiii

    Když sem viděla další skvělou moderátorku, zahřálo mi u srdíčka. Sympatie vyzařují každým krokem- že *15*
    Ludka ale neni v kalendáři....tak jak se jmenuje ???? *8* *8* *8* Jinak...plzeňačka jak má být a má příjemný hlas...a nevíte jestli stále bydlí na borech???? to víte...nebojte..nejsem žádný masový vrach, jen jsem chtěla vědět něco víc...tak ahoj a neodpovídejte..ty morfyum....nebyla si na chatu s ívy???, óo máš pěkknou přezdávku....teda nick aha:-) tak se mejte a nechte pozdravovat Luďku...
    • Re: iiii

      Luďka je vlastně Ludmila.Většina Ludmil si nechává říká Lída.Luďka je pro ženské jméno netradiční.Jinak Luďka se super ženská,jezdí zpívat s Peťou na Šumavu do Železné Rudy - Ski bar - Samoty.Je to fakt pecka.Není to žádná namyšlená fiflena,ale příjemná a pohodová ženská.Zpívá bombově. *3* *4*
  • Vono to i zpívalo? Myslí si, že je Zagorová???
  • pěkná a symplastická .. . :-))

  • Taková parodie na Lucku Borhyovou

    akorát tlustčí :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit