Přejít na výpis diskuzí

Ludvík Jagellonský

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dyby mel uz padesát jeto jeho věc *10* *10* dela kravini *1* *1* *1* haaaaaha aspoň se je ponem *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* visli seme oklame ale neoklame ma smulu *5* *5* *5* web.kamera no jo to nemel ale pozor nemeli pocitacani web.kameru anlgicky je camera takze tak nejak dyby posilal spravu ale pozor dyby napsal někdo se je mrtvi prodo byl znim konec navsticky je snim konec par lidi z české republiky nekde ri si onem psali
    • Ty jsi dub. Nauč se Česky, nevím, co tu rozvíjíš za teorie že dělal kraviny. Byl to panovník a mohl se pomýlit. A co do toho pleteš web kameru? Když už, kamera je anglicky camcorder, camera je foťák. Ale jestli nevíš, oni v tej době ještě počítače neměli. Takže fail. A že si o něm píše pár lidí? Twl, jestli si vychodil alespoň základku, tak jste se o něm nejednou učili.
  • dyby 30 let tak uz ma 50 *10* *10* *10* *10* neva delat kravini dyby nedelal kravini tak za 30 let uz by mel 50 tela blbosti bohuzel *10* *10* *10* ma smulu *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* haaaaaaaaaaaaaaaaaahaa
    • Já si myslím že je to skvělý životopis a ja jsem z něj nadšená *4*
  • JE TO BEZVA ŽIVOTOPIS JE KRÁSNÝ DOPORUČUJI BLBCŮM S-uper U-žasné P-aráda E- nEj R-adost se dívat
  • Ahojky všem co sem chodí na tuto stranku OSOBNOCTI.CZ
    Je to mocky,nejky dobrá stranka jsou tady moc dobré zajímavosti !!!!!! :) :d:d:d:d *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *2* *2* *15* *15* *3* *3* *5* *5* *7* *7*
    • A vůbec nejzajímavější je, jak se Ludvík Jagellonský narodil u Moháče. Bože, bože... Nechci být hnidopich, ale tam přeci zemřel. Ať žijí kvalitní informace!
  • Sem buldozer!!!!!!!!!!!
  • jsem jaruna a jsem vandirekšn.jsem ráda že ty tu na to mákujolujuoo. i loáfo boška i hup přes ksmwn love ludvikoš 16. but i big lof boužka. but i very very big big trouble pig! i love everybody humus. i ate green hasish with plesník i šňup very like. vandirešnk bih kokotos-. JHDCHW TADY NA TO VŠECXHNO BOUŠKA JE MŮJ A VAJCA MOJA TÉŽ""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" *16* *16* *16* *16* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *11* *11* *12* *12*
    • No, takže SVITLANO RUDYK :DD Vy jste idioti, kámo! Takže Šindelka, mám tvůj náramek s ONE DIRECTION a tobě ho už nevrátím, zlato :-* bye, kočo :D :D :OOOO*
  • Miluju Šidnelku! Vždycky jí dělám svýma chlupatejma vajcema, OHHHHHHHH :OOOO*
    • Prase
  • Miluju Šindelku! Vždycky jí dělám svýma chlupatejma vajicema :OO*
  • Maxmilián I.? a nebo Maxmilián II.? Myslím, jako kdo byl po Ludvíkovi. Hasburkové, ale jakej Maxík? :D Díky, ubožáci :-* *14*
  • Pěný akorát tam ta výška chybý. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit