Přejít na výpis diskuzí

Ludvík Jagellonský

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já žasnu, to jsou dialogy,škoda mluvit.Ludvík Jagellonský zahynul při útěku z boje nešťastnou náhodou v bitvě u Moháče roku 1526
  • *16* *16* *12* *11* *11* *10* *13* *8* *14* *4* *11* *12* *12* *12* *16* *16* *16* *12* *11* *11* *11*
  • ...

    Utopil se v bažině když utíkal z bitvy u Moháče...
  • boleslav 2

    my to mame za úkol ja mam boleslava 2 *9* *8* *16* *15* *3* *9* *13*
  • chcipl

    chcipl ze se utopil v bazině *1* *1* *1*
  • jak chcip

    v bitve u MOHAČE V.R 1526 KDYŽ I S KONEM ZAPADL DO ROZBAHNENEHO PRITOKU DUNAJE *13*
  • Je to vůbec možné?

    Zdravím, hledal jsem na internetu informace o Ludvíkovi Jagellonském a Google našel tuhle stránku. Po letmém pročtení příspěvku jsem se vskutku zhrozil nad jeho úrovní. Člověk, který neumí dát dohromady pár vět, aniž by v nich nadělal několik vážných stylistických chyb, publikuje své výtvory na internetu? Milá paní Zacharová, doufám, že alespoň píšete zadarmo. A nebo že Vám je 13 let. Přesto svým způsobem obdivuji Vaši kuráž. Já bych se pod něco podobného nepodepsal.
  • Bože, Bože ...

    jak mohla v roce 1520 hrozit občanská válka ??? A to jsou podobné a další perličky po celém servru Panovníci.cz. O gramatice a stylistice raději ani nemluvím ... *5*
  • jak chcipl?

    jak chcipl? *3*
    • Re: jak chcipl?

      ZAPADL I S KONEM PO PROHRANE BITVE U MOHACE DO ROZBAHNENEHO PRITOKU DUNAJE *13*
    • Re: jak chcipl?

      klepac to jsi ty *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *3* *3*
    • Re: jak chcipl?

      utopil se v bažině
    • Re: jak chcipl?

      Asi na AIDS. *15* *15*
      • Re: Re: jak chcipl?

        jste trapni debilove
      • Re: Re: jak chcipl?

        možná a ted je ??? třeba tohle *4* nebo *5* co myslíte *7*
        • Re: Re: Re: jak chcipl?

          *4*
        • Re: Re: Re: jak chcipl?

          možná chcípl nebo je panovník až do svém roku panování 700 takže to bude ještě dlouho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit