Přejít na výpis diskuzí

Ludwig van Beethoven

OSOBNOST 4.3.2008 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to uplnej kkt *5*
  • Já jsem Bethowen je mi 8 a jsem KKT :D *1*
  • gregor.koidl
    Beethoven byl Nadčlověk-Bůh! Jen tudy k Němu vede cesta! Přes Génia a mou Poesii a Filosofii!
    • AhoJ :? ja chsem Mylož a mám rád kluki puzo mujh *14*
  • Ahoj všem ,, alexandra.fiedlerova - , milá dámo - vy jste samo sebou ženská z pultu not chytrostí všech keců jako puntíky na nose, a čárky žvastů . Nechtěla by jste raději už zanechat vaše hašteření a názory ? Nechejte opravdu životní posudky těm kdo opravdu jsou profesi znalci životopisců. Ten kdo o něm studuje , ví kde je pravda a jaky byl. Jste normalní? Připadá mě to, jako by jste byla Beethovenovou manželkou :D ! ? A co se týče ostatních dementů co předělavají Beethovena a osobnost jaký nebyl zlý člověk atd.. si každý posoudí sám o tom člověku co o Beethovenu plácne, a nebo ktery nic o něm neví.No a hlupák ten co kdo píše za blbosti co nebylo.. pani dokonala.. Jinak urážet kolem sebe neni nutne jako Vy. Každý má právo napsat svůj názor i kdyby byl sebeméně dementni. To však neda vám za právo urážet lidi :( , co třeba berou jen male info o něm nebo si vzýt názor , jestli je to tak nebo onak. Vemte si že, Beethoven nebyl jediný a neni jen jeden skladatel, takže tady se jedná o osobnost a jaký byl skladatel v osobnosti si každy vryje sám do paměti. Ať do úžasu nebo do nuly. A pro ty, kdo je Beethoven pro ostatni vzorem , bude vždy hvězdou , nebo miláčkem pro fanoušky. Takže klid Pepa
    • gregor.koidl
      Tak už odepište: gregorkoidl@centrum.cz Největší Básník a Filosof světa jsem! Gregor Koidl Poslední Beethoven!
      • Kristova noho! Zní to jako, od spoluobčanů co propaguji ,, probuťte se,, *1* *15* dobrou noc *6*
  • Beethoven byl skvělí skladatel.Měl tolik energie ( to poznáte v jeho hudbě ) ale v této době dávám nejvíce přednost Klasické hudbě a hudbě z 50. a 60. let
    *3* Nějací rapeři můžou jít do háje *10*
    • beethoven je neeeeej
      *1* *2* *15* *14* *3* *4* *5*
  • ludwig van bethowen ma krasne pesnicky. pocula som jeho pesnicku pre elisku/po nemecky:fur Elise/ a je krasna. a aj ostatne su pekne. *3* *3* *3* *3* *3*
  • MILUJU BEETHOVENA a JEHO HUDBU,ZAJÍMÁM SE O NĚHO UŽ OD MALIČKA a vím o něm snad všechno ale vždy se ráda něco přiučím *3* byla to velmi silná osobnost která se už nikdy nenarodí *13* *13* *13* byl to velký skladatel a zaslouží si úctu i po smrti ať žije beethoven *13* *13* *13*
    • Já jsem Beethoven! Poesie a Filosofie! Zbásnil jsem jeho Hudbu! Gregor KOIDL gregorkoidl@centrum.cz
  • Hele chytráku co se do toho pleteš zajímáš se o Beethovena nezajímáš takže nech Alexandru na pokoji a zbal si svých 6 švestek a vypadni *10* To je dnes mládež *8* zlatá klasika a 60.léta *14*
    Oni pořád poslouchaj GAM GAM STYLE *13*
  • NO JO ! ženská zapištěla *15* - poučuješ se sama sebe a věř tomu ,že sem spad z měsice ,jen si recezenzuj *1* fakt - herečko a Beethovena laskavě nevykopavej z hrobu , když ho pokládaš za živeho.. Já ho mam aspoň v srdci narozdil TY .. vzdělanec čte knihy , barbara se pyplá v řečech jako Alexandra - žejo - a muzikologii laskavě vynech ...komaři píchnuti ti prosěje :) nazdar bazar *5*
    • alexandra.fiedlerova
      Mě prostě jen štve, že neumíte česky, to je celé. A zjevně ani nevíte, co to je metafora a metonymie. A já ho asi v srdci nemám ,když mu obětuju celý život, že?!! To že se pak chytám za každé slovo, co kdo o něm řekne, je druhá věc. Celé tohle to je nedorozumění a chybně popsané naše názory. Věřím tomu, že oba Beethovena uctíváme a vážíme si ho, ale každý jiným způsobem. To, že nesnáším, když někdo předělává klasiku do moderní hudby, byť to tu hudbu přiblíží širšímu publiku posluchačů, tak to je už taky jen moje "chyba". Ale neopovažujte se mi, prosím vás, tvrdit, že já Ludwiga v srdci nemám. Nic o mě a mém vztahu k němu nevíte..
      • Paní která se vydáva, že provdana za něj ? Vztah .. ehm celoživotní boj o co, o sex? Nebo metaforicky o studii osobnosti hudebníka *15* To je ale kravina . *11*
      • Ondrej.Packan
        Ahoj Alexandro, nemohl jsem zde nenapsat krátkou reakci. Máš můj obdiv, že se snažíš vysvětlit něco někomu, kdo vůbec neví. Osobně bych na to trpělivost neměl, protože podle komentářů je jasné, že Tvé vysvětlování bylo naprosto zbytečné *9*. Naprosto souhlasím s tím, že bychom neměli předělávat vážnou hudbu v moderní, plnou nepřirozených zvuků a hluků. A navíc je těžké chtít po dnešních mladých lidech, aby si psali moderní hudbu sami, protože to je skoro nemožné, nebo z toho vyleze hrozná slátanina. Proto se snaží vážnou hudbu předělávat. Hudba už je bohužel vyčerpaná, protože v našem systému máme pouze 12 chromatických tónů a není je možno střídat do nekonečna. To nejlepší co mohlo být napsáno už napsáno bylo *4* . S pozdravem O.P.
  • betoven byl dobrim skladatelem... *4* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit