Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Hejlík

OSOBNOST 3.3.2008 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lukynka

    lukynka je nádhernej chlap moc mu to jde a je fakt skvělej ale mareček z katušky je taky k sežrání dala bych si říct *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *4* andílkové oba *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14*
    • Re: lukynka

      jj je tak nádherny *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* takovy krasavec *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3*
    • TERKASI

      *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *10* *3* *3*
  • Lukášek..

    Musím říct, že Lukášek s Markem jsou moc hezký. Ale teda máte pravdu Lukáš Hejlík je fakt bomba.. *14* *14*
  • Neni z Mostu

    Opravte si že neni z Mostu je z Loun...Byla jsem na akci kde bly ti herci a patala jsem se "Marceli" odkud je a ona že je z Loun...Takže je to 100% pravda Ale jinak je to kuss *14* *1* *1*
    • Re: Neni z Mostu

      To že je z Loun ale také není pravda - je totiž z Cítolib, což je obec nedaleko Loun :-)
  • Opava

    Víte někdo, v čem hostoval v Opavě? *3*
  • První kec

    Tomáše hraje dost dobře....ale nemusel by furt ječet i když má proč ......chudák Katka ..... *3*
    • Re: První kec

      nemusel by, to je fakt.. ale když to má ve scénáři, tak s tím asi nic neudělá *1* *9*
  • Pls

    Lukáš je moc hezkej*14* já osobně ho žeru *15* *14* a jinak myslím si že v Ošklivce katce podává dost dobrý výkony,ale zatím mně seriál moc nezaujal,tak se sand se to časem rozjede *3* jinak kdyby jste měli víc Lukášových fotek,tak mi je plsky pošlete na mail happyandfunny@seznam.cz děkuju *4*
    • Re: Pls

      no.. mě teda seriál zaujal.. téda.. Lukáš ten je fáák super.. ještě, že si toho všímá tolik lidí *1* ale jo.. když budou ňáký fota, hnedka pošlu *3* *15*
  • Luky

    Tak.. super.. v dalším díle Ošklivky KAtky bude mít Lukáš brejličky.. jsem zvědavá *3* *1* Bude srandaa :D
  • LiStOVáNí

    Pokud se ti Lukáš líbí a chceš o něm vědět víc, podívej se na stránky www.listovani.cz Tohle ho opravdu baví a můžeš ho vidět každý měsíc naživo.
  • :)Hejloun

    nenene... že by jeho výkon v Ošklivce byl fakt dobrý, to si nemyslím:D.. je to takový mimčo před kamerou..jako, že začíná... Divadelní herec je lepší *4* ... je ale moooc hezkej, to se musí nechat.. Uvidíme, jak si povede... ok.ok.ok. *3*
    • Re: :)Hejloun

      Hamčo, ale musí se mu nechat, že na to, že je to jeho první seriál, tak mu to docela jde.. A je hezkej, to se mu musí taky nechat *4* *8* *5*
      • Re: Re: :)Hejloun

        hezkej to teda je ---a moc ♥♥♥ *14*
        • jo lukas hejlik je to fakt moc krasnej a dobrej herec a v osklivce katce hraje asi nejlip z kluku *14* *3*
  • Lukáš :)

    Taák.. jsem viděla první díl Ošklivky Katky a fakt dobrý výkon ! *4* Musím Lukáše pochválit ! A taky se mi líbilo divadelní představení, kde hrál : Ze života hmyzu.. taky supeer ! *8* *15*
    • Re: Lukáš :)

      Lukáško je neuveriteľne nádherný, krásnučký a v seriáli je nazožratie................
      ................."MŇAM!" *15* *3*
      • Re: Re: Lukáš :)

        no jo no, je moooc hezkej!! To je fakt!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit