Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Hejlík

OSOBNOST 3.3.2008 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LiStOVáNí

    Pokud se ti Lukáš líbí a chceš o něm vědět víc, podívej se na stránky www.listovani.cz Tohle ho opravdu baví a můžeš ho vidět každý měsíc naživo.
  • Pls

    Lukáš je moc hezkej*14* já osobně ho žeru *15* *14* a jinak myslím si že v Ošklivce katce podává dost dobrý výkony,ale zatím mně seriál moc nezaujal,tak se sand se to časem rozjede *3* jinak kdyby jste měli víc Lukášových fotek,tak mi je plsky pošlete na mail happyandfunny@seznam.cz děkuju *4*
    • Re: Pls

      no.. mě teda seriál zaujal.. téda.. Lukáš ten je fáák super.. ještě, že si toho všímá tolik lidí *1* ale jo.. když budou ňáký fota, hnedka pošlu *3* *15*
  • je to KUS chlapa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *14* *3* *14* *4* *14* *14*
  • (Meduna)

    Je to fakt moc dobrej a hezkej herec. V ošklivce katce....myslím že jeho role je dost těžká. Ale líbí se mi jak to hraje někdyse ke Katce chová hnusně no ale to už je v seriálu. *4*
    • Re: (Meduna)

      °°!!!...PrOsTě DoKoNaLý...!!!°° *14*
  • kamik21

    Souhlas

    Jo to souhlasím nejkrásnější herec v Česku *4* *3*
    • Re: Souhlas

      to připouštím, jen to všichni moc přeháníte s tou láskou xD
      • Re: Re: Souhlas

        je mi 13.já s váma všema naprosto souhlasím,ale taky si myslím,že ti trošku přeháníte.mě se taky strašně mooooooooooc líbí *14* je úžasnej,ale má manželku a dceru.já si myslim,že tohle asi nejspíš nečte.ale je to docela hezký,když si vezmete,že by to četl.....třeba jo.ale je to jen na vás.já už jsem zažila tolik......no....tohle nikoho nezajímá,ale každopádně vám tu lásku přeju *3*
        • nika1979

          Re: Re: Re: Souhlas

          to stebou souhlasim že to přehanija stou laskou. k němu. za prve žije nad prahou v na ranči ma tam kozi ovce. koně . rodinu. pc. nema int. nema televizi to už vubec. nepotřebuje...je skromnej herec. tak to ma bejt *5* *5* *5* *15* *7* *14* *3* *13* *5* *14* *14* *14* *14* *5* *14* *7*
      • SI SUPER

        LUKASI JA SEM BYDLELA V MOSTE.TAKZE TAM TREBA NEKOHO ZNAS KOHO ZNAM JA.ZNAS TREBA SPEJTKOVI?NEBO LAVICKOVI? NEBO SVOODOVI?? NEBO VISNAJOVI? NEBO PHILIPSOVI?? JESTLI JO TAK MI TO NAPIS DIK *7* *7* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Souhlas

      přesně tak je nejhezčí v ČR *14*
    • mirka1981

      Re: Souhlas

      Taky souhlasím!Lukáš je absolutně úžasnej herec!!! A hlavně je to absolutně záhadnej a nádhernej muž!!!!!! *14*
  • jejda

    ahojte všetci :D ... som zo slovenska a seriál ošklivka katka som len nedávno začala pozerať...a herec lukáš je veľmi pekný musím uznať :D ... prosím keď máte niekto jeho nejaké fotky tak mi ich prosím pošlite...vopred pekne ďakujem :D
  • pelclovajana

    Nejhezčí!!!

    Říkám pořád, že je to ten nejkrásnější herec v Česku!!! A v Ošklivce mu to fakt sekne...hraje skvěle... *14* *14* *8*
  • kráááásnej a sympatickej

    LUKÁÁÁÁÁŠKU JE MI SICE 14 ALE HROOOZNĚ MOC JSEM SE DO TEBE ZAMILOVALA. PROSTĚ JSI DOBREJ V CHOVÁNÍ I VE VZHLEDU KDYŽ JSI BYL TO V TOM POŘADU PUSTIT ŽILOU NEBO CO. MILUJU TĚ JÁ NEVÍM CO MÁM DĚLAT. A EMAILOVOU ADRESU NEMÁŠ NEBO NĚCO PROASÍM? PŘÍSAHÁÁÁM NEBUDU MOOOC PSÁT A OTRAVOVAT nashledanou *3* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nejhezčí herec

    Lukaši si ten nejlepší herec na celým světě!!
    mám tě moc ráda.nemaš náhodou svoji fotku s podpisem mohl by si mi ji poslat na email hofikovaverca@seznam.cz. a budeš taky někdy v opavě_?? ahooooj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • terinka4

    Skvělýýý a krásný herec!!!

    On je takový krasaveeeec *14* *14* *14* !!!!!Fakt krásný!!!Viděla jsem ho živě v divadle když jsme šli se školou na "Poprask v laguně".Opravdu skvěleeeee to zahrááááál!!!!Na živo je tak pěknýýýý *3* *3* *3* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit