Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Hejlík

OSOBNOST 3.3.2008 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Lukáši,moc ti gratulují k miminku je moc krásný.
    A at se ti i tvé rodině moc daří.
    Přejí ti hodně štěstí v domacnosti i v karieře:-)
    Ahoj *2*
  • milada.zamecnikova
    Zdravím,už se ti zahojil úraz ruky,který ti způsobil řezník,při porážení jehnat!No, at se ti daří v herecké kariéře. *9*
  • Lukáš :)

    Taák.. jsem viděla první díl Ošklivky Katky a fakt dobrý výkon ! *4* Musím Lukáše pochválit ! A taky se mi líbilo divadelní představení, kde hrál : Ze života hmyzu.. taky supeer ! *8* *15*
    • Re: Lukáš :)

      Lukáško je neuveriteľne nádherný, krásnučký a v seriáli je nazožratie................
      ................."MŇAM!" *15* *3*
      • Re: Re: Lukáš :)

        no jo no, je moooc hezkej!! To je fakt!!
  • On je krasny :))

    Krasny xlap. :)
  • miláček

    Miluji ho!Je to nádhernej kluk! *14* *14* *14* *14*
  • nej

    Lukáši jsi ten nejlepší a nejhezčí *14* herec na světš *14*
    • Re: nej

      ahoj jsi skvělej
      *14*
      • Re: Re: nej

        já sem sním hrála a je fak ftom hraní dobrej ale na týtý mněl dobrí ftipi *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • dofman5

    nwm

    to mu tam nemuzete dat lepsi fotku?
  • pelclovajana

    Sympaťák

    Tohle je opravdu ten nejkrásnější, nejsympatičtější a nejúžasnější chlap v ČR!!! Každý týden se nemůžu dočkat dalšího dílu Katky a výbuchů smíchu s ním spojené...jsem teď moc ráda, že mi Lukšík bude moct pozvednout náladu i v neděli večer, protože to je moje velmi neoblíbená doba, tak aspoň že tak!!! *3* *14* *14* Je úžasnej a má dost sympatickou rodinku!!! Klárka je ohromně roztomilá a Verča zase vypadá dost rozumně!!! *3* *1*
    • Re: Sympaťák

      Sice převážně souhlasím, ale zaroveň si myslím, že hodně lidí přehání. Je takovej... Hodně přesvědčivej. Prostě když se směje, musíte se smát taky. A když se mračí smějete se stejně, protože je roztomilej. Ale myslím, že když někdo hrdě prohlašuje jak nehynoucně a vroucně ho miluje, přehání. Jasně, nepopírám, že se někdo může zamilovat do jeho postavy třeba v tom seriálu nebo tak, ale do něho jako takového asi těžko když ho vůbec nezná. Nic méně vždycky mi zlepší náladu když je mi dost špatně. To se mi sice často nestává, ale zato mě z toho ještě nikdo nedostal, když jsem nechtěla. Takže on je prostě jednička *3* *1*
  • je ok

    je hezkej v ošklivce hraje dobře ale je škoda že to brzo zkončíííííí

    ale pořad vím cos dělal v patek mě teda nebavvíííííííííííííí
    • petlluska

      Re: je ok

      ahoj holky sem tu nova *9* nu tak s eci zapojit do diskuze...jou je krasnej ale vim cos delal v patek ja s ena to divam jenom kvuli nemu.. *14* *3* *8* *14*
    • Re: je ok

      me porad vim cos delal v patek moc libi *14*
  • on je prostě úžasnej

    úžasnej sladkej ale na mě moc starej a zadanej *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit