Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Hejlík

OSOBNOST 3.3.2008 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes byl Lukáš u nás na Peďáku v Nové Pace! Aneb Listování..Kouzelná baterka *4* byl užasnej a já umírala smíchy *1* Děkuju za fotku s tebou *2* *1*
  • V sobotu byl na ostatkové v Řičanech u Brna a teda musím říct že na živo vypadá ještě líp jak v televizi jo a je strašně vysokej ale i tak se sexy :D
  • hougerka.edward
    dobře, tak já budu ještě hnusnější :D V úterý u nás bylo na gymplu listování. Až pa mi děcka řekli,kdo to bude hrát. Celou hru sem se buchala smíchy :'D příšerně dobrej herec. Mno a jakmile mi to kamoš pošle.Tak budu mít v komplu fotku s ním O:) *2* Přitvrdím :D Včera byl u nás ve škole zas :D potkala sem ho na chodbě *1* a eště větší sranda je,že nebydlí daleko..asi tak 10 km ode mně? Jo,někdy se za ním asi budu muset stavit.Luke,seš super! *4* *15*
  • To je šílenost. Já kolikrát ani nemůžu usnout a když spim, tak se mi o něm normálně zdá. Bože chci ho vidět naživo! *13*
  • ¨vše nejlepší k tvým krásným narozkám :-) *14*
  • Lukáš Hejlík je teď skvělej v seriálu Terapie co běži na HBO. Sledujete? Taky k tomu teď udělali takovouto srandičku *3* http://terapie.hbo.cz/zrcadlo#select
  • Jo, to nám učitelka říkala, jakej to byl fajn student - taky jsem studovala na OA v Lounech.
  • žadnej

    Ikdyž je hezkej a "doookonalej", proboha z těch vaších keců by se mohl někdo poblít, chudák on sám. Tohle číst...Proč to musíte ventilovat?
  • therezka

    supeeer

    Holky,na Prima Love každý víkend v 17:10 h.hraje Ošklivka Katka *14* *14* A navíc bude hrát v nějakým novém seriálu na Primě *3*
  • z.u.z.k.a

    vše nej

    Všechno nejlepší!! :))♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit