Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Hejlík

OSOBNOST 3.3.2008 
152 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kikimelka

    lukášek

    nádhernej herec *14* *14* *14*
  • zuhajda07

    rozvod

    Vite ze se Lukáš roozvádí??Prej uz se od nej jeho zena pred 5 mesici odstehovala.Takze uz bude volnej!Ale ten rozvod mu fakt nepreju.Tak zatim papa
  • Lukáš v Opavě

    Ahoj, víte že Lukáš od září hraje v opavském divadle v nové hře Poprask na Laguně. Už mají program na http://www.divadlo-opava.cz/rubrika /program/. Hurááááá *3* *14*
  • werusicek

    =)

    Milý, charismatický a především sympatický... Byla sem ráda na Belle Visition models byl právě on...=) a v Bechers baru to opravdu žilo =D
  • Opava

    Včera 17.6 jsem měla tu čest vidět Lukáše v Opavském divadle v činohře Bouře.Byl skvělí. *4*
  • denishka

    ahoj

    Lukáš je upe boží včera jsem ho viděla mám jeho podpisovku i fotky má boží hlas a j up boží! *14*
  • lucykus

    ahooooj

    tak s tím taky musím jen souhlasit, je opravdu super herec. *3* ted bude hrát v Opavě v Divadle.. tak tu pak dam fotečky.. *1*
    • kacica91

      Re: ahooooj

      Jooo, já na něj jdu kouknout *14* Jeho si nesmím nechat ujít s kámoškou.. *14*
  • :-)

    ahoj všichni máte pravdu že je Lukáš supr herec jenom musím souhlasit!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zuzanka666

    pláč

    *9* no viděle a děsně se rozbrečela *9* kreténi *5*
  • monas

    Chudák

    Ahoj ženský, viděly jste ukázky na příští díl? Jak ho tam zmlatí? *9*
    • Re: Chudák

      jj chudáček *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší