Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Šembera

OSOBNOST 21.4.2009 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luke jejda neblbni, co blázníš?? proč jsi to chtěl udělat?
    máme tě rádi!
    • Kamarade , jsem ID a na motorku již také nevlezu - to je osud.....ale jsou i čtyři kola - NE ? Jedeme dál ! Musíme....
  • Lukášku...

    Prosím buď silnej!!! A nevzdávej se!!! Jsi skvělej kluk... a budeš pořád!! Zvládneš to...
  • Dáš to!

    Byly jsme na autogramiádě v Brně a měli jsme možnost vidět Lukina jak se chová jako skromný klučina a přitom je to velký profík. Držíme Ti všechny palce, věříme že to zvládneš, TY NA TO MÁŠ.
  • Drž se!

    Milý Lukáši,
    myslíme na tebe a přejeme ti hodně štěstí a sil. Spolu s tvými rodiči a fanoušky pevně věřím, že se uzdravíš, tak se drž!!!!
  • Lukáši...

    Lukino nevzdávejto!!! Buď silnej kluk, ptž svět motorismu by bez tebe nešel. Na koho by jsme se dívali v Brně a v tv :). Držím Ti všechny palce a věřím, že ty jako silný kluk to dokážeš.
  • Věřím ti...

    Souhlasím ze všema_zvládneš to_MUSÍŠ!!!! jinak se může fakt zbytek jít zahrabat..protože bez tebe už to nikdy nebude ono...
  • To zvládneš!!

    Luky držím ti moc palečky...musíš bojovat určitě to dopadne dobře.Jsme s Tebou!!vždy!!
  • misa5

    ....

    ...luke ty se nezdas,ty ne..moc lidi te zna a vime ze mas velkou odvahu a silu..ty to dokazes i kdybys nechtel....mi vime ze ty chces..prosiim uzdrav se:-)....
  • moni.vale

    TO DÁŠ!!

    Co to tady budu obalovat: TO PROSTĚ DÁŠ!! všichni tady ti věříme, a ty seš boreeec, za chvilu seš zpátky a budeš zase jezdit!!!!
  • hodně štěstí

    ahoj Luky.. celá naše rodina- Katka(21),Zbyněk(17),Já mamka(40),tatka(43).. Ti drzime pesti a prejeme Ti brzke uzdraveni. Drž se *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit