Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Vaculík

OSOBNOST 18.2.2007 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáš

    Tak Lukáš je nejkrásnější český herec a rozhodně můj nejoblíbenější. Filmy jako Láska z pasáže a kamarád do deště jsou bezkonkurenční. A má v nich i nevýslovné charisma. Takoví kluci jsou ale asi jen ve filmech, škoda. :)
    • Re: Lukáš

      Přesně tohle jsem chtěla napsat. Jsem jeho fanynka a všechny role mu věřím. *4*
  • Soukromé pasti

    bylo fajn Lukáše vidět po dlouhé době v nové věci v TV, těm kteří neviděli první díl Soukromých pastí (Něžný vetřelec) vřele doporučuji shlédnout v online archivu TV Nova - http://archiv.nova.cz/ )
  • emsa

    Fotky

    Ahojte, kdyby jste někdo měl fotky Lukáše (nemuse jebjt zrovna nový =D ) tak mi je prosín pošlete, email vám pak dám, napište do vzkazů.. Dekuju *5* *14* *14*
  • Pozdrav z Brna

    Co se mi nejvíc na Lukášovi líbí a jako člověka ho obdivuji je fakt, že nikdy "nehýřil" tak, aby o něm psal bulvár,že s přehledem zvládl nápor fanynek - a těch tedy muselo být!!, takže i když vždycky byl a je krásnej chlap, má taky něco i v hlavě... V jednom z mála televizních rozhovorů s ním mám v hlavě jeden, kdy se ho provázející pořadem ptal, jaká by podle něj měla být žena, a Lukáš odpověděl, že by především neměla ztratit ženskost...to mluví za vše, a s tímto názorem ty hysterický fanynky vlastně zvládnout mohl *4* !
    Takže Vám Lukáši posílám velký pozdrav z Brna a těším se, až Vás (doufám!) uvidím 20.12. u Bolka v divadle. Renáta
    • Re: Pozdrav z Brna

      žena by především neměla ztratit ženskost, řekl Lukášek Vaculík- muž, který neztratil mužnost *4* *4* *4*
  • Autogram

    Nevíte, kde bych sehnala fotku s podpisem Lukáše Vaculíka. Na netu nemůžu najit žádny stránky, kde by se dala taková věc sehnat. Díky za odpověď...
    • Re: Autogram

      koukni na google je jich tam s podpisem spousta *3* *3* *3*
  • Super herec

    Lukáš Vaculík je skvělej českej herec a k tomu ještě hezky vypadá. Dokonalá kombinace. Je mi 18, takže dobu kdy mu bylo něco přes 20 a patřil k největším hereckým idolům si nepamatuju.Ale starší filmy se naštěstí pořád vysílají takže sem ho měla možnost vidět v Láskách mezi kapkami deště, v Kamarádovi do deště, v seriálu Třetí patro(takovýho učitela mít *14* )no a samozřejmě v pohádce Král drozdí brada, kde byl uplně úžasnej. No a musim říct že na to, že už je mu přes 40 vypadá pořád skvěle *4*
    • Re: Super herec

      No já Lukáše pamatuji od jeho začátků byla jsem do něj zamilovaná pořád jej obdivuji jako výborného herce a krásného muže. *14*
    • Re: Super herec

      Ahoj Lukas.... mozno by som mala vykat... ale nemozem...sice mam 24, ale velmi ta obdivujem a je velikanska skoda, ze v sucasnosti nie je nik taky, kto by ta prekonal... osobnostou, charizmou.... aspon pre mna...bozkavam.. a vsetko dobre... a dakujem .. jana
  • Lukaš Vaculik

    Milý Lukášku je mi 35let a jste muj idol už 20let.Dodnes mám vaši fotku na ledničce takže na ní koukám každý den,ikdyž muj manžel je z toho nesvuj moc vás mám ráda *14*
  • Je uzasny!

    Kdyz jsem ho poprve videla jako mala v Krali Drozdi brada, okamzite jsem se do nej zamilovala *14* A kdyz jsem se minuly tyden divala na tu pohadku znovu (a je mi uz 22), doslo mi proc se mi tehdy libil. Potkat takoveho kluka na ulici, uz ho nikam nepustim! *5*
    • Re: Je uzasny!

      To já taky ne *3*
      • Re: Re: Je uzasny!

        JE ÚŽASNÝ........... nie je na neho nejaký oficiálny kontakt??? please.... vdaka este raz
      • Re: Re: Je uzasny!

        to máš pravdu on je dokonalej *14* miluju ho od 4let *14*
        • Re: Re: Re: Je uzasny!

          hm...ani se nedivím *3* ,a kolik ti je teď?
          • Re: Re: Re: Re: Je uzasny!

            14
      • Re: Re: Je uzasny!

        to máš pravdu on dokonalej *14* miluju ho od 4let *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit