Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Vaculík

OSOBNOST 18.2.2007 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si nejlepší!

    ahoj Lukáši si opravdu znamenitej herec a uplně nádhernej ale to že si umřel v Proč bychom se netopili mě naštvalo*16* sice to tak podle knížky být mělo ale stejně si opravdu nej českej herec *14* *14*
  • Si nejlepší!

    ahoj Lukáši si opravdu znamenitej herec a uplně nádhernej ale to že si umřel v Proč bychom se netopili mě naštvalo sice to tak podle knížky být mělo ale stejně si opravdu nej českej herec *14* *14* *16* *9*
  • 477kocicka

    proc bychom se netopili

    Ahojky Lukaši proč ste to tak udělaly aby si umřel v proč bychom se netopili???aj sem brečela
    *14* *14* zamilovala sem se do tebe tak se dtž cmukys
  • Lukáášekkk

    Krásnej herec,máme tě strašně rádi..Nechápeme jak si mohl dovolit,aby si zemřel v takovym krásnym seriálu jako je proč bychom se netopili!*10* *16* !Máme tě rádi tvé věrné fanynky Terezka a Lucinka *14*
  • Pecka

    Je fakt krásnej*14*, výbornej herec, ae teď mě pěkně naštval.. Jak mohl dovolit, aby ho nechali umřít v Proč bychom se netopili? To byl ae pěkně blbej konec.. *13* *9*
  • pomluvy

    Lukáši,těm pomluvám nevěříme.Drž se.Jsme všichni s tebou a máme tě rádi.Ahoj.
  • Správný vodák

    Lukáš je správný herec a ta jeho role ,Křižáka, ta se k němu hodí perfektně a chtěl by jsem se ho zeptat jak se mu natáčelo v Ostravě.
  • Re: Super herec

    No já Lukáše pamatuji od jeho začátků byla jsem do něj zamilovaná pořád jej obdivuji jako výborného herce a krásného muže. *14*
  • Re: Lukáš

    Přesně tohle jsem chtěla napsat. Jsem jeho fanynka a všechny role mu věřím. *4*
  • Lukáš...

    Čím starší, tím krásnější...je nádhernej...a to tělo *14*
  • stará známá

    ahoj lukáši,jestli si na mě pamatuješ ozvi se Renáta Kozáková re.kozakova@seznam.cz,zajímá mě jen jak se po těch letech máš.Ahoj
  • Lukáš

    Tak Lukáš je nejkrásnější český herec a rozhodně můj nejoblíbenější. Filmy jako Láska z pasáže a kamarád do deště jsou bezkonkurenční. A má v nich i nevýslovné charisma. Takoví kluci jsou ale asi jen ve filmech, škoda. :)
  • Soukromé pasti

    bylo fajn Lukáše vidět po dlouhé době v nové věci v TV, těm kteří neviděli první díl Soukromých pastí (Něžný vetřelec) vřele doporučuji shlédnout v online archivu TV Nova - http://archiv.nova.cz/ )
  • Re: Re: Je uzasny!

    JE ÚŽASNÝ........... nie je na neho nejaký oficiálny kontakt??? please.... vdaka este raz
  • Re: Super herec

    Ahoj Lukas.... mozno by som mala vykat... ale nemozem...sice mam 24, ale velmi ta obdivujem a je velikanska skoda, ze v sucasnosti nie je nik taky, kto by ta prekonal... osobnostou, charizmou.... aspon pre mna...bozkavam.. a vsetko dobre... a dakujem .. jana
  • emsa

    Fotky

    Ahojte, kdyby jste někdo měl fotky Lukáše (nemuse jebjt zrovna nový =D ) tak mi je prosín pošlete, email vám pak dám, napište do vzkazů.. Dekuju *5* *14* *14*
  • Pozdrav z Brna

    Co se mi nejvíc na Lukášovi líbí a jako člověka ho obdivuji je fakt, že nikdy "nehýřil" tak, aby o něm psal bulvár,že s přehledem zvládl nápor fanynek - a těch tedy muselo být!!, takže i když vždycky byl a je krásnej chlap, má taky něco i v hlavě... V jednom z mála televizních rozhovorů s ním mám v hlavě jeden, kdy se ho provázející pořadem ptal, jaká by podle něj měla být žena, a Lukáš odpověděl, že by především neměla ztratit ženskost...to mluví za vše, a s tímto názorem ty hysterický fanynky vlastně zvládnout mohl *4* !
    Takže Vám Lukáši posílám velký pozdrav z Brna a těším se, až Vás (doufám!) uvidím 20.12. u Bolka v divadle. Renáta
  • Autogram

    Nevíte, kde bych sehnala fotku s podpisem Lukáše Vaculíka. Na netu nemůžu najit žádny stránky, kde by se dala taková věc sehnat. Díky za odpověď...
  • Re: Re: Re: Re: Je uzasny!

    14
  • Re: Re: Re: Je uzasny!

    hm...ani se nedivím *3* ,a kolik ti je teď?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit