Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Vaculík

OSOBNOST 18.2.2007 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání

    Milý Lukáši
    Přání k Tvým narozeninám hlavně
    dobré zdraví,štěstí,pohody a
    a zdaru v létech dalších.
    Nerozlučná dvojice s kolegou
    se Sagvanem Tofim.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • srdíčko

    Ahoj Lukášku,
    je Tvoje žena cukrářkou? Ale asi ne co? Tak kdyby Ti bylo o 48 narozeninách smutno a nic jsi nedostal tak mi sem napiš a já Ti upeču srdíčko jo? *4* *4* *4*
  • Vánoce

    Ahoj Lukášku,
    přejeme Ti krásné prožití vánočních svátků, bohatého ježíška a hodně zdraví a štěstí v novém roce. *4* *4* *4*
    Jenny Jeffries
  • Autogram

    Ahoj Lukáši. Prosím tě poslal by jsi mi svou nákou foto ( i reklamní) podepsanou? Prosím. Chtěla by jsem to dát mamince k Vánocům. Vždy a stále tě zbožnuje jako herce. Adresu by jsem ti poslala třeba na tvůj fanclub email, kdyby jsi mi ho poslal. Hledala jsem ho ale neuspěšně. Nechci zde zveřejnovat svou adresu. Poštovní známku a čas by jsem ti také uhradila. Prosím. Děkuji. S pozdravem Alexandra. Hezký den.
  • svátek

    Ahoj Lukášku přejeme Ti k svátku hrozně moc zdraví a štěstí a lásky a peněz a úspěchů v profesním i soukromém životě.
    P.S. máme Tě všichni moc rádi Lukášku. *4* *4* *4*
  • Lukášku prosim Tě

    až pojedeš příště do Kamenice na to Veřejné oko tak si tam nedávej dorty chlebíčky saláty a jiné dobroty. Mají je tam týden staré a vokoralé. Saláty staré a nové míchají dohromady. Je to humus,ěště by Tě bolelo bříško. *4* *4* *4*
  • hele Lukášku,

    proč si se ke mně nehlásil když jsi byl v Kamenici na té zmrzlině.
    Ty jsi mi říkal že nejseš Lukáš ale proč máš hlas jako Křižák tváříš se jako Armín, aj. Moc mě to mrzí Lukášku. Mohla jsem Ti něco hezkého říct.
    Neboj se ale přede mnou se neschováš já Tě podle hlasu, a citového projevu poznám. *4* *4* *4*
  • z roztok?

    Chcete fakt řict, ze Lukas Vaculik je z Roztok? On nebydli v Praze? Tak to je pro mne vazne novinka...
  • Nevíte někdo

    jestli je Lukášek věřící a jaké má náboženské vyznání? *4* *4* *4*
  • michaelajackson

    Je tě škoda

    Lukáši,Lukáši, co jsi to se sebou udělal?Myslím že je tě velká škoda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit