Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Vaculík

OSOBNOST 18.2.2007 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 20 years ago.....

    Hello Lukas!
    Was just wondering how are you doing?
    Didn't see you for 20 years...
    Met you & Sagvan personaly through the "Ustecka Agentura" about 20 years ago - you were touring with Hrzan and his daughter + Pepicek - bubenik. I was one of the dancers touring same shows like you and others like Mr.Stekr, Pepa Nahlovsky....
    I told you I am moving to USA - we spent some time together. :O)
    If you remember, e-mail me @ this e-mail mb40111@hotmail.com
    I moved to California in 1990. It' been 20 years - wow!!!!
    I am working on book and want to publish it in Czech too.
    Hope you are doing great!!!!
    Congratulation on your new series!!! :O)

    Marcela :O)
  • Klásnééj

    Jujík Lukášek *3* tky mě to moooc mrzý,že umřel v Proč bychom se netopili *9* *9* mám ho mocinky ráda *14* *14* strašně jsem to oplakala *9* mtmmmr
  • Si nejlepší!

    ahoj Lukáši si opravdu znamenitej herec a uplně nádhernej ale to že si umřel v Proč bychom se netopili mě naštvalo*16* sice to tak podle knížky být mělo ale stejně si opravdu nej českej herec *14* *14*
  • Si nejlepší!

    ahoj Lukáši si opravdu znamenitej herec a uplně nádhernej ale to že si umřel v Proč bychom se netopili mě naštvalo sice to tak podle knížky být mělo ale stejně si opravdu nej českej herec *14* *14* *16* *9*
  • 477kocicka

    proc bychom se netopili

    Ahojky Lukaši proč ste to tak udělaly aby si umřel v proč bychom se netopili???aj sem brečela
    *14* *14* zamilovala sem se do tebe tak se dtž cmukys
  • Lukáášekkk

    Krásnej herec,máme tě strašně rádi..Nechápeme jak si mohl dovolit,aby si zemřel v takovym krásnym seriálu jako je proč bychom se netopili!*10* *16* !Máme tě rádi tvé věrné fanynky Terezka a Lucinka *14*
  • pomluvy

    Lukáši,těm pomluvám nevěříme.Drž se.Jsme všichni s tebou a máme tě rádi.Ahoj.
    • illiojuanvosta

      Re: pomluvy

      NÁPODOBNĚ!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4*
    • Re: pomluvy

      Milý Lukášku taky Tě mám moc ráda a modlím se za Tebe aby jsi vyhrál ten soud!!! Pestrý svět je odpad do kterého si inteligentní muži vytírají prdel a inteligentní ženy do něj balí použité vložky!!!časopis opravdu na dvě věci!!!na hovno a na nic!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Správný vodák

    Lukáš je správný herec a ta jeho role ,Křižáka, ta se k němu hodí perfektně a chtěl by jsem se ho zeptat jak se mu natáčelo v Ostravě.
  • Lukáš...

    Čím starší, tím krásnější...je nádhernej...a to tělo *14*
    • Re: Lukáš...

      Souhlasím s touhle buchtou!!!! Čím starší tím krásnější!!!! Opravdu tělo i duše jako Bůh!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Pecka

      Je fakt krásnej*14*, výbornej herec, ae teď mě pěkně naštval.. Jak mohl dovolit, aby ho nechali umřít v Proč bychom se netopili? To byl ae pěkně blbej konec.. *13* *9*
  • stará známá

    ahoj lukáši,jestli si na mě pamatuješ ozvi se Renáta Kozáková re.kozakova@seznam.cz,zajímá mě jen jak se po těch letech máš.Ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit