Přejít na výpis diskuzí

Mackenzie Foy

OSOBNOST 27.11.2009 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Renesmee

    Prý by možná měla hrát Renesmee dceru Edwarda a Belly v Rizbřesku teda mluví se o tom: http://www.youtube.com/watch?v=ujyF MKWwTVs
    • vampirediariesstefansalvatore

      Re: Renesmee

      jj bude tm hrát dceru Edwarda a Belly ... Moc se mi líbí, sem na to zvědavej .. *3* .. už se těšim *4*
      • 111devil111

        Re: Re: Renesmee

        To fakt? Ona bude hrát jejich dcéru? *3* Do tehoto filmu sa stále obsadzujú mojí najoblíbenejší herci.. Najprv Kirsten Stewart, potom pridali Dakotu Fanning, dále Jodelle Ferland a včil čítam že aj Mackenzie Foy??? No tak se tešííííím *1*
      • lucik188p

        Re: Re: Renesmee

        jo bila bi to krasna renesmee ale jestli že rozbřesk daj na dva dili tak ona bude hrat aš vti druhi časti a ta se bude natačet aš tak za rok možna i dil tak si řikam jestli nato nebude moc stara protože resmee na konci knihi ji je zhruba 5let a to ji bude uš asi jedenact tak nevim
        • loba27

          Re: Re: Re: Renesmee

          Oba dva díly se natáčej zároveň..... jen to rozpůlí a tím pádem na ten druhej díl, budou mít víc času...... *3*
  • ...

    Podle mě by modelkou mohla být témeř každý holka, kdyby ji trochu nalíčili a spravili vlasy, ale záleží fakt jenom na těch kontaktech. A na podmínkách. Když má někdo rodiče kteří tu holku v tom podporujou, když má někdo peníze, když má někdo čas, a když je v okolí modelingová agentura.
    • vali44

      Re: ...

      je to pravda ze bi mohla delat modelku mne se to taky zalibilo ale tet mluvime o ti mali modelce tak z podporou na horu *3*
      • Re: Re: ...

        Nevím jak vy, ale já se přiznám. Závidím jí! A hlavně jí to přeji. Chtěla bych být alespoň den v její kúži, co vy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit