Přejít na výpis diskuzí

Maite Perroni

OSOBNOST 28.1.2008 
191 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Maite. Si super herečka a zpěvačka. Všechno nejlepší k narozeninám
  • Všechno nejlepší, naše hvězdo krásná!:-* <3333

    Todo lo mejor, nuestras estrellas hermosa!:-* <3333
  • si moc dobra herecka mas dobre seriale no najvic sa mi libi nesputany anjel marichuj
    *14*
  • Ahoj Maite Perroni :DDD( Trošku divné oslovovat životopis :DDDD) Miluji tvoje písně , seriali a nevím co všechno....moc ráda tě poslouchám největší hit je tvůj singl : Tu yo....chtěla bych být na tvém koncertě škoda , že nemůžu :(((.......Byla bych ráda kdybych tě mohla vidět v reále :))))...................Gabriela
  • ahoj majite peroni menujuse marketa amaš heski filmi nelepši si udě lala film ne spoutanej anděl mohla bisimi odepsat na tudlenctu spravi *14* *14* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *4* *5*
    • Hola. Me alegro por los aficionados como usted.Y necesitas volver a reunirse. Me encantaría verte en mi concierto. *3* *3* *4*
  • AHOJ MAJTE PERONI MENUJUSE MARKETKA MAŠ HESKI FILMI MAM TĚ RADA PAPPAPA *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • ahoj majte peroni koukam natebe na tv a sem do tebe blazen chtela bisemte vidět *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* *1* mam těe rada
  • Ahoj majito perini jmenuju se Blnka Mankosova koukam na tebe na tv sem hezka a delas hezki filmi nejlepsi filn si udelala nespoutani andel seš hezka herecka pozdravujete MOJE SEGRA Market mankososva a Tata Honza mankos a Mama seš nase herecka ne tebe nikgo nema seš nejhesci a jenkrasnejsi seš nase ahoj blanka mankosova
  • Maite jsi nejlepši chtěla bych tě strašně moc rada vydět jsem z české republiky mame t moc rádi :D *1* *1* *7* *7* *7*
  • Konečně ste s Williamem vzali rozum do hrsti a začali spolu chodit ! :) mooc vám to přeju, patříte k sobě o tom žádná ! ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší