Přejít na výpis diskuzí

Maite Perroni

OSOBNOST 28.1.2008 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • awojki ako sa mi maš.Si premňa ta najlepšia herečka aku poznám veľmi som si ta obľubila ako som o tebe pozerala prvu telenovelu REBELI. Bola ta naj lepšia a najlepšie si tam zahrala bola si užasna si cool. Veľmi pekne spievaš,a aj tancuješ. Odvtedy chcem ta stretnut ako som ta videla chcem ťa naživo s tretnuť. chcela by som byť ako ty taka cool a odjakživa chcem byť herečkov a chcem aby sa mi to splnilo a verim si že raz v živote ta stretnem a keď ťa stretnem tak ťa viobimem tak zatial paaaaaaa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ahoj Maite Perroni jsi proste skvela rada bych vide te do opravdy jsi bomba holka chtela bych s tebo bit jsem v ceské republice v karviné v detskem domove v srdičku rada bych te poznala *14* *3* *15* *2* *1*
  • Maite je ta NEJKRÁSNĚJŠÍ osůbka na celé Zemi!:O♥
    Ona Maite je můj velký vzor. Mám i její CDéčko ''Eclipsa de luna'' a je úžasné♥
    Strašně moc sem si ji oblíbila v telenovele Nespoutaný anděl!:O:3♥ Tam byla úžasná, tam byla ta nejlepší. Brečela jsem pokaždý, když ji někdo něco udělal. A taky když anděl skončil!:3 Samozdřejmě je i Wiliam Levy úžasnej. Jen je škoda, že spolu nejsou i v reálu, protože by byli spolu fakt krásný. Jako v andělovi:) Maite neuvěřitelně moc miluju!:3♥ A chtěla bych s ní někdy mít fotku, nebo alespoň její podspis!:OOO♥ Úžasná je!:3♥ Miluju ji!:3♥
  • Maite je opravdu osobnost je to muj vzor *4*
  • Maite je NEJLEPŠÍ!!!
    A když jsi hrála Marichuy byla jsi SUPER!
    A pořád jsi!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Maite perroni je skvěla a nádherná,peknější a dobře zpívá a dobře hrala taky dobře maricuj a to je dobře že je herečka a zpěvačká a maite perroni je krásná na světě
      • A jeste ma te moc rada chtela mit cd od ji maite
  • maite ty si hezka krásná kdo tady natebe řekne že si blbá to neni pravda ale stejnak jak si mi psala že wiliam te furt nechce ja vimty si modelka prome frajerka víš co furt říka moje rodina že ty smi podobná mam te moc ráda maite( maričuj) maría desemparada *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Maite tebe i Williema hrozne miluji skoda ze nejste spolu ale ..to nevadi nekdy se mozna zase date dohromady a chtela bych te videt miluju vas *14*
  • *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* MILUJE SOU OBA BOŽÍ
    :D:D:D:D:?D:D:D:D:d? *5* *5* *5* *5* *5* *5* ME TAKY NO, JA POKAZDY KDYZ KDYZ SLYSIM CHUN MICKEL SANROMAN PROSTE MILKUJU TELENOVELUNO :D:D:F
  • V nepooutanym anděly jsi super a s Wiliemem jte krásný pár.jsi nejlepší ;^):- :-)
  • Maito jsi moc krásná.ale je velika škoda že ses rozešla s Wiliemem Levy nebo on s tebou.ale já vím že jste nejlepší kamarádi.Si nejlepší herečka a zpěvačka,určitě ti slibuju že za tebou přijedu i za Wiliemem.hodně tě obdivuji :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit