Přejít na výpis diskuzí

Maite Perroni

OSOBNOST 28.1.2008 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    mě se Maite líbí moc ale na RBD se nedívám nej je jako Nespoutaný anděl (Cuidado con el angel) *3* *15*
  • korea

    Wow

    Tohle je nejlepší herečka kterou znám z Mexica *1* *1* *1* A jestli ji chce někdo pomlouvat tak sem raději nic nepište *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10*
  • Re: OMG vy ste co

    ty si krava ved kazdy ma rad nieco ine ja mam rada vsetkych ale viem ze teba by som nikdy rada nemala!!! *16*
  • Dulce Maria

    ti si špatná krava ved dulce je krašia ako lupe nehovorím že lupe neni pekná ale ani lupe neni anielik ti krava čo sa ozívaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
  • mam ji rada

    ja maite perroni mam ji mam rada jo a lupita je dobra hezka holka vsechny jsou hezky ale chci ji nekdy videt na ž ivo
  • OMG vy ste co

    co vam sibe???Lupita je najlepsia,najkrajsia a aj najlepsie spieva OMG OMG OMG ach ved Dulce ma najskreklavejsi najspatnejsi a este nevim jaky hlas!!!este k tomu je aj spatna ale mia je este horsa ale ani jednu neznasam lebo to nevedia dobre hrat!!! len Lupitu .!!! *16* *16* *16* *5* *5* *5*
  • Re: nespútaný anjel

    I have the movie when the RAS Council and we can not look the way up on the Internet pozrem bavy I'm the angel straight fil'm Wop Board (marytchuj write down we beg you to nick 2sarinka2
    *14*
  • Re: nemám ji ráda

    čo ti šibe?? Dulce je najlepšia ale aj Lupita je strašne dobrá.. Ale máš právo mať svoj názor..tak ho rešpektujem. :)))) *7*
  • 1repperka1

    nespútaný anjel

    hrá aj v telenovele, ktorá sa volá nespútaný anjel - árva angyal.
  • Re: nemám ji ráda

    Pravda je,že Dulce je hezčí a i líp zpívá,ale Maite neni zas tak hrozná...jak si nechala prodloužit ty vlasy tak vypadá mnohem líp si myslim a příde mi,že od tour celestial i líp zpívá *4*
  • nemám ji ráda

    DULCE JE HEZČÍ,TUHLE RÁDA NEMÁM,JE Z REBELDE NEJHORŠÍ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit