Přejít na výpis diskuzí

Maite Perroni

OSOBNOST 28.1.2008 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi tu všetci ľubime našu May,tak ak máte Fb prosím přidajte sa : http://www.facebook.com/pages/Maite-Perroni-Fans/125125610922245 *3* *14*
  • moc me mrzi ze rbd us neni jako sou ale ne us skupina ....proste mam rada vsechni od rbd a nedelam rozliseni....preju si aby se daly rbd zase dohromady *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ja lubim najviav Maite ale aj moc lubim Dulce aj Anahi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vam nahodou nesibe May,Dul,Any su dobre spevacky aj herecky vsetky tri niekto ma rad dul niekto any a niekto may a niekto vsetky tri ja vas nepochopim vsetky su velmi pekne a sikovne kazdy ma niaky nazor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *9* *13*
  • Ja maitu luuubimm a velmy
  • preco sa hadate.ja mam rada aj lupitu aj robertu aj miu.ale najviac maite lebo v nesputanom anjelovi to poriadne roztocila. *4*
  • Maite je najlepšia herečka aj speváčka z RBD je najkrajšia aj najlepšia aj v rebelde ako Lupita aj v nespútanom anjelovi je super ako Marichuy niektorým sa viac páči Anahí a Dulce ale názor je názor a podľa mňa je Maite naj naj naj
  • Re: Wow

    MAITA JE NAJKRTAJSIA HERECKA NA SVETE POZERAM OD NAJ TENENOVELU NESPUTANY ANIEL A TRIUNFO DEL AMOR
  • mam ji mooooc rada

    je to nej herecka moc je pekna a ma nato jeji telenovelu mam nejradci nesputany anjel a tes se nato do tedka divam je to pecka hraje to na TV DOMA mooooc ji mam rada a i juana miguela (wiliam levy) ......... miluju vass *14* *14* *14*
  • feliz cumpleanos

    Feliz cumpleanos Maite
  • Maita

    Maitu jsem poznala až díky telenovele Divoký anjel a sem za to moc vděčná, protože je velmi dobrá herečka, ale i zpěvačka.
  • Re: nemám ji ráda

    ty taky pičko jedna
  • Re: nespútaný anjel

    di někam ty píčo když se ti něco nelíbí tak to nekomentuk kurvo jedna zasraná !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
  • rebelde

    Maite

    Maite mám ťa velmi velmi a ešte raz velmi rada si tá najkrajsia spevačka s RBD aj s Dul...Anahi nemam v láske ale teba velmii ! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • >.<"

    Twl vy nejste normální bez urážky,hádate tady jako malý děti...kazdý má nárok na svůj názor,ale nechapu když Maitu nemáte radi tak proč lezete na její stránku >.< *9*
  • Re: Dulce Maria

    jedina krava si tu ty a tvoja dulce...maite je najlepsia ta ma aspon hlas a je slušne vyhovaná a dulce chodi ako bosorkaaa *4* *3*
  • Re: Re:miluju tě

    Maite Perroni muliju tě moc jsi užasná herečkaa Nespútaný anjel bylo pecka dotedka nato koukam mam dě moc rada *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: OMG vy ste co

    v tom stebou naprosto suhlasimm lupe je naj naj naj najkrajsia z nich vsetkych roberta tam len kvaka a kvaka KVAK je hrozna a ani neni pekna JAKO OPICE :D
  • Re: nemám ji ráda

    lupita ze je najhorsia to sa pozri na snoju dulsinku jak si dala v jednom diele vyzor ja STRASIAK DO MAKU este horsie
  • Re: Re: nemám ji ráda

    co tii??? maite-lupita je najlepsia zo vsetkychhh *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit