Přejít na výpis diskuzí

Maite Perroni

OSOBNOST 28.1.2008 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maite je podle mě nejkrásnější z mexických hereček :)
  • Krásná ,moc jí obdivuji. Neviděla jsem krásnější herečku,zpěvačku ...Škoda jen ,že není s Wiliemem ve skutečnosti,moc by jím to slušelo,moc bych jím to přála.
    Nerozumím,proč spolu nejsou,ti dva se ,tak k sobě hodí ... Miluju vás oba dva *3*
  • Maite je moc dobrá zpěvačka má krásné písničky :)
  • je to nejlepsi herecka videla jsem rodinou kletbu nespoutanyho andela i triumf lasky jen skoda ze ho nedavaj u nas nebo na slovensku mam od ni i pisnicky ktere posloucham obdivuju ji
  • Tahle herečka je moc dobrá a ve spěvu je dobrá sem jíji fanoušek i ostatních hercú *3* *3* *3* *3*
  • Chcete vidět "Triumf lásky" s Maite a Williamem, můžete v polštině na této stránce: www.dailymotion.com, do vyhledavače napíšete: triumf milości odcinek (napíšete díl, který chcete vidět od 1-172, některé díly jsou na tři a více části).

    Je to telenovela velmi úžasná, krásná, nádherná. Maite a William drží při sobě, ať se děje co se děje, věří ve svou lásku. Stojí za to se koukat :-)

    Těším se až uvidím Triumf lásky na TV doma, doufám :-)
  • Nejlepší herečka a zpěvačka nejvíc se mi líbí nespútaný anjel . Moc si jí vážím škoda že nemá nikde žádné koncerty nebo , že nemůže přijet do Evropy. *14* *3*
  • úžásná herečka má můj obdiv :)
  • miluju jeji filmy a nejvic se mi libi nespoutany andel *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* jsem jeji faninka
  • jo aha no tak dik
  • Maite're simplemente la mejor actriz del mundo y desató un ángel que amo! ♥ ♥ ♥ ♥ *14*
  • maite peroni je nejlepsi herecka dekuju za nespoutanzho adela doufam ze odepises *14* *14* *14* love you *1* *1* maite peronni *4* *4* *4* *4* *14* *14*
  • jsi nejlepsi *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *1*
  • Ďakujem ti za nespútaneho anjela ♥
  • ona je tak strašně krásnáá
  • Maite je úžasná ♥ miluju jí ♥
  • tak to si budeš muset počkat až to budou vysílat v česku :) já už se nemůžu dočkat,doufám že to bude brzo :)
  • Prosim vas chrela bych aby ste mi poradili. rada bych se podivala na Triumf lásky ale nevim jak jit na to aby mi to slo v cz a nobo sk poradi te mi ? dekuji
  • ahojky Májo, můžeš pls napsat, kde či jak možné shlédnout díly Triumf lásky??? zkouším to v polštině, slovenštině, ale marně :-( díky za odpověď. Vivien
  • Neznám krásnější herečku než je Maite ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit