Přejít na výpis diskuzí

Maite Perroni

OSOBNOST 28.1.2008 
191 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maite jsi boží ještě se mi líbí Sandra Echeverría ale TY jsi HEZČÍ A LEPSÍ! V nespoutaný anděl jste s Willamem byly krásný pár :) *14* *14* *14* *14*
    Škoda že spolu nejste! :( :)
    Jsi božííí
  • maito mamte s williamem nejrači ale škoda ženejsi snim ve skutečnosti ale ja vim žě ste nej lepši kamaradi mam vaše fotky s nespoutavy anděl a Triunfo del Amor si nejlepši herečka . *4* *4* *4* *4* *4* *4* *1* *1*
  • Miluji te Maite ale mam nervy ze nejste spolu ty A Williem.. *14*
  • Zdééňa:) asi ti pomoc nemuzu ja triunf z lasky jsem si stahla pres uloz.to spanelsky :\ ja tomu rozu mela jenom trosku :)
  • Dobrý den/Ahoj,Katrina Maria,prosím řekneš/řeknete mi kde jste se koukala na telenovelu Triumf lásky,viděla jste to česky?? :OO Jestli jo prosím napiš/te kde.Moc bych se na to chtěla kouknout už jenom ukázky mě upoutali,ale španělsky/portugalsky neumím a tak jim nerozumím,moc bych to chtěla vědět. Předem děkuji za odpověd!! :)))
  • Maite Perroni je hercka ktera hraje dusi a srdcem je uzasne ji sle do vat v telenovelach jako jsou nespoutany andel a triunf z lasky . Nejuzasnejsi je sledovat jak hreje s bezvadnym hercem Williamem Levy. :*
  • Souhalasim s katrina Maria když hraje Maite Perrony a Wiliem Levý je to krasa. Ja osobně jsem sledla Nespoutany Anděl po 10 a ještě to sleduji v televizi na Prima Love. Když po každe schlednu Nespoutaný Anděl ten konec mně vždicky tak dojme že se na to musim kouknout znova a tak je to se mnou pořat miluju tu televelu.Prostě když hraje Maite Perrony a Wiliem Levý je to nadhera umněji to tak procitit až semi chce brečet. *14*
  • Te amo Maite Perroni ♥
  • Miate jsi uzasna herecka a spevacka . A kdyz hrajes s Williem levy tak v scenach v nespoutanem andeli nekdy i placu je to dojemny jak vy dva spolu hrajete .mam te rada jako uzasnou herecku a spevacku :)) *3*
  • Moc ji obdivuju je to dobrá herečka a skvěle zpívá :)
  • Maite Perroni je nakrájsia herečka do toho rebelka *14*
  • barunka-klaudi
    možna ani psa nema
  • Maite má rotvailera. :)
  • nejlepší a nejhezčí herečka :)
  • ihola maite
  • Ano vím je bílí *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • nevíte jakýho pejska má maite perroni?kdyby jo prosím napište. *14* *3*
  • Miluju tě Maite nejlepšíí *14*
  • Milujem Maite je to ta nailepsa hecka a mam ji moc rada


    *7* NA TETO STRANCE NAJDETE SMAILIKY



    AHOJKY:KISÍÍNEK :-*
  • Maite ja ta nej zpěvačka a herečka.,....Jenomže je škoda že NENÍ s Williemem,moc by jim to slušelo.


    SPZDRAEM:Annna

    *14* *14* *14* *14* *3* *3* *1* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší