Přejít na výpis diskuzí

Maite Perroni

OSOBNOST 28.1.2008 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jajj marichuy siti tak skvěla a juan miguel jajj ten je ale sexi tise táááááááááááááák maš přeju ti to *5* *4*
  • maite eres la mejor actriz y cantante te amo si creo que ella podia ver que me desmaye te amo SI NALJEPSIA *14*
  • maričuj a chuan migel já vás miluju jako herce spěváci a tak dále......
    *14* *4* *5* *6* *1* *2* *15* *3* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • maite si užasná herečka a spevačka si velmi pekna a milujem film nesputany anjel pači sa mi ten film lebo si taka živa dobra a citliva podobni pribeh mam a ja *14* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Maite jsi nejlepší herečka zpěvačka a také hudební skladatelka... zanam tvoje všechny filmi ale nejvice se mi libilo NESPOUTANÝ ANDĚL...:) Maite a William byli nejlepší par z tele novel... mam otazku budou ještě .. nejake díli Nespoutaneho anděla *14* děkuju *14* *14*
  • si nej lepsi herecka spevacka a skladatelka a nejlip sem te obdivovla kdys se natacelo nespoutany a ndel *3* *14* *12* *1* *15* *2*
  • si nej lepší herečka na sv
  • ježiš je užasná v serialu nesputany andel nejlepsi se cvkokarem hhihihi!
    ona hraje roli Mariedechesuz,maricuj
  • Všechno nej nej nej jsi úžasná hlavně v seriálu nespoutany anděl :)
  • Všechno nejlepši k narozkam *14* *14*
  • Všechno nejlepsi k narozkam Maite :)
  • Všechno nejlepší Maite k 31 letem moc tě mám ráda tebe i Williama jste prostě nejlepší mám ráda tvoje písničky a tvoje seriáli nejvíc se my líbí seriál nespoutaný anděl
  • Ahoj Maite. Si super herečka a zpěvačka. Všechno nejlepší k narozeninám
  • Maite Perroni todo lo mejor para su cumpleaños 31 *1*
  • Všechno nejlepší Maite k 31 letem moc tě mám ráda tebe i Williama jste prostě nejlepší mám ráda tvoje písničky a tvoje seriáli nejvíc se my líbí seriál nespoutaný anděl
  • Ahoj Maite. Si super herečka a zpěvačka. Všechno nejlepší k narozeninám
  • Všechno nejlepší, naše hvězdo krásná!:-* <3333

    Todo lo mejor, nuestras estrellas hermosa!:-* <3333
  • si moc dobra herecka mas dobre seriale no najvic sa mi libi nesputany anjel marichuj
    *14*
  • Hola. Me alegro por los aficionados como usted.Y necesitas volver a reunirse. Me encantaría verte en mi concierto. *3* *3* *4*
  • Sůhlasím *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit