Přejít na výpis diskuzí

Maite Perroni

OSOBNOST 28.1.2008 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam te rada. Teraz sa mi pači jeden chlapec. Mam ho rada vola sa Pablo
  • miluju jeji filmy a nejvic se mi libi nespoutany andel *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* jsem jeji faninka
  • Ja lubim najviav Maite ale aj moc lubim Dulce aj Anahi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj majito perini jmenuju se Blnka Mankosova koukam na tebe na tv sem hezka a delas hezki filmi nejlepsi filn si udelala nespoutani andel seš hezka herecka pozdravujete MOJE SEGRA Market mankososva a Tata Honza mankos a Mama seš nase herecka ne tebe nikgo nema seš nejhesci a jenkrasnejsi seš nase ahoj blanka mankosova
  • Maite tebe i Williema hrozne miluji skoda ze nejste spolu ale ..to nevadi nekdy se mozna zase date dohromady a chtela bych te videt miluju vas *14*
  • Maite mam ta velmi rada. Môj oblubeni film je Ňesputani aniel. Som rada že s Villiamom Lewym hraš vo Ňesputanom Anieli a aj vo Vitazstvo Lasky
  • nespontany andel muj nej serial maitte perroni je krasna divka mislela sem ze chodi wiliame levy ale tak sem se spletla jaj taki krasni par skoda ze nejse spolu
  • Blahozelam ti k Vitazstvo lasky a je super ze hrajes zasa s Williamom Levyho
  • ahoj majte peroni koukam natebe na tv a sem do tebe blazen chtela bisemte vidět *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* *1* mam těe rada

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit