Přejít na výpis diskuzí

Maite Perroni

OSOBNOST 28.1.2008 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ježiš je užasná v serialu nesputany andel nejlepsi se cvkokarem hhihihi!
    ona hraje roli Mariedechesuz,maricuj
  • Maite je ta NEJKRÁSNĚJŠÍ osůbka na celé Zemi!:O♥
    Ona Maite je můj velký vzor. Mám i její CDéčko ''Eclipsa de luna'' a je úžasné♥
    Strašně moc sem si ji oblíbila v telenovele Nespoutaný anděl!:O:3♥ Tam byla úžasná, tam byla ta nejlepší. Brečela jsem pokaždý, když ji někdo něco udělal. A taky když anděl skončil!:3 Samozdřejmě je i Wiliam Levy úžasnej. Jen je škoda, že spolu nejsou i v reálu, protože by byli spolu fakt krásný. Jako v andělovi:) Maite neuvěřitelně moc miluju!:3♥ A chtěla bych s ní někdy mít fotku, nebo alespoň její podspis!:OOO♥ Úžasná je!:3♥ Miluju ji!:3♥
  • maite je velmi dobra herečka mam ju moc ju moc rada... a wiliam a ona su super v serialoch mam ich velmi rada *14* *14* *1* *14*
  • Nejlepší herečka a zpěvačka nejvíc se mi líbí nespútaný anjel . Moc si jí vážím škoda že nemá nikde žádné koncerty nebo , že nemůže přijet do Evropy. *14* *3*
  • Maite mam ta velmi rada. Dokonca som vimyslela jednu knihu. Je tam všetko o tebe a je tam všetky blagaty od teba a fodky
  • maite som tvoja fanusicka a najoblubenejsa herecka ps monika rigoova
  • skvělá herečka ! :)
  • ona je super a Nespoutaný anděl je ještě lepší ! :)
  • Si užasna herečka. Ved si aj KRAĽOVNA TELENOVEL! :) :) :) ;) ;) :) ;) :] =) :}
  • Maite Perroni je úžasná zpěvačka♥♥ *4* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit