Přejít na výpis diskuzí

Marco Simoncelli

OSOBNOST 23.10.2011 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naposledy jsem ho viděl a zažil v Brně na Moto GP na stupních vítězů, kde skončil na vynikajícím 3.místě. Takový závodník, pohodář a šoumen bude moc, moc a moc chybět nejen motocyklovému světu. Když si představím tu skutečnost co se kolem nás pohybuje žijících se šmejdů je to ztráta o to citelnější. Měj se Marco v tom "novém světě" fajn a vyhraj tu svojí poslední cenu GP.
  • Umpřímnou soustrast všem...je mi ho moc líto...byla to trašná nehoda, ale to už je život...snad se tam nahoře bude mít dobře a bude vyhrávat závody tam a naučí ty nahoře jak se jezdí...ještě jednou upřímnou soustrast...:-'( měj se tanm nahoře krásně :)
  • Je to obrovská tragedie, Marco měj se tam v tom motocyklovém nebíčku hezky a odpočívej v pokoji, velká škoda tvého mladého života, rodině a přítelkyni z celého srdce upřímnou soustrast
  • Je mi to taky moc lito, porad mam tu hruzu pred ocima. Preju Valemu, aby pristi rok vyhral a venoval mu titul!!!
  • moc smutná zpráva, dobojoval, škoda tak mladého života, člověka. Upřímnou soustrast všem jeho příbuzným, přátelům a kolegům.
  • Je to tragédie..zemřel tím,pro co žil..
  • Stále nemohu uvěřit, že už mezi námi Marco není *13* Obrovská tragédie.... Nemám slov *13*
  • Marco bojuj jako lev!!!!Držíme Ti palce!!!!
  • chudak marco!
  • je mi to moc líto :((

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit